Etyka przywódcy. Trening doskonalenia osobowości

Virtuous Leadership
978-83-927125-8-9
biznes, finanse
Mateusz

Etyka przywódcy to lektura obowiązkowa dla osób, które zajmują się przywództwem lub o tym marzą. Kreśląc sylwetki współczesnych liderów ze świata polityki, biznesu, religii i intelektu, takich jak Ronald Reagan, Francois Michelin, Jan Paweł II czy Aleksander Sołżenicyn, jak również odwołując się do własnych doświadczeń, autor wykazuje, że przywództwo i moralność tworzą bliski, nierozerwalny i komplementarny związek.

źródło opisu: MSM Studio, 2011

źródło okładki: http://www.msmstudio.pl/