Złota książeczka nastawienia na tak

Tłumaczenie: Jarosław Madejski
Wydawnictwo: StudioEMKA
Little Gold Book of YES! Attitude: How to Find, Build, and Keep a YES! Attitude for a Lifetime of Success
biznes, ekonomia, sprzedaż
biznes, finanse

Pozytywne nastawienie określane jest jako sposób, w który poświęcasz się temu, jak myślisz. Definicja negatywnego nastawienia jest dokładnie taka sama. Książka ta poświęcona jest twojemu sposobowi myślenia. Jest twoim osobistym poradnikiem Nastawienia na TAK! we wszystkich aspektach twojego życia osobistego i zawodowego.

źródło opisu: www.studioemka.com.pl

źródło okładki: www.studioemka.com.pl

książek: 2023
takisobiejac | 2015-03-19
Przeczytana: 19 marca 2015

Zazwyczaj nie wypowiadam się pisemnie po przeczytaniu dennej książki. Po prostu szkoda mi na to czasu, jest tyle świetnych rzeczy do przeczytania...
Ale tym razem nie mogłem się powstrzymać. "Złotą książeczkę nastawienia na TAK" dostałem od kogoś, kto zna autora osobiście. Ba, nawet przez pewien czas mieszkał w posiadłości pana Gitomera na Florydzie. Stąd wiem, że twórca książeczki ma zamiast oczu symbole dolara i niemal wszystko przelicza na brzęczącą monetę. Zaś najlepiej mu idzie nie wprowadzanie swoich niezwykle mądrych książkowych rad w życie, tylko po prostu... sprzedaż owych książek! Z samej sprzedaży, a także wykładów ma naprawdę górę pieniędzy.
Tak więc gdybym zakupił to dziełko plułbym sobie w brodę, że m.in. dzięki mojej naiwności reb Gitomer (autor jest pochodzenia żydowskiego; piszę bez złośliwości) pławi się w dostatku. A tak w nic sobie nie pluję, przestrzegam jedynie przed zakupem czy wypożyczeniem czegoś, co w polskich warunkach w ogóle nie zdaje egzaminu....

Kuba Puchajda | 2015-01-12

Wracam do tej książki raz po raz, kiedy potrzebuje przypomnieć sobie, że od mojego nastawienia zależy niemal wszystko. Mogę być smutny, zgorzkniały, na nie lub mogę być szczęśliwy, uśmiechnięty i na tak. Wybieram nastawienie na TAK! :)

Bibliotekarz | 2014-02-14

Sporo banału typu "pomyśl, a się stanie", aczkolwiek pocieszającego. Autor kreuje się na guru i wielokrotnie chce zachęcić (żeby nie powiedzieć wcisnąć)do zakupu jego książek i szkoleń.

eupawel | 2014-07-14

Ta książeczka jest wydana na papierze kredowym. Nie jest to książka typu przeczytaj i zapomnij. Lubię styl autora, obrazki, pozytywną energię i motywacyjne rady. Z chęcia polecam zakup własniej 'złotej książeczki', aby do niej wracać tak często, jak potrzebujemy motywacyjnej otuchy.

mike8619 | 2016-03-21
Przeczytana: 05 września 2016