poradniki

Co zrobić z telefonem komórkowym w restauracji? Jak podpisywać e-maile służbowe, a jak prywatne? W jaki sposób przechodzić między rzędami w kinie? Czy sporządzenie listy prezentów ślubnych i okazanie jej gościom jest zgodne z zasadami savoir-vivre?u? Warto wiedzieć, jak kulturalnie i elegancko zachować się w różnych sytuacjach. Z książki dowiemy się, jak być dobrym gospodarzem przyjęcia, kogo komu przedstawiać, o czym należy pamiętać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Znajdziemy wskazówki dotycz

dominika | 2013-03-02
Przeczytana: 02 marca 2013

Pomocna w życiu i opisuje aktualne problemy takie jak: używanie telefonu komórkowe w towarzystwie, zachowanie się w miejscach publicznych i wiele innych codziennych problemów.

marcla117 | 2014-06-23
Na półkach: Przeczytane, Zwykłe