Kolorowe bransoletki z muliny

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-920356-1-5
hobby
Miśka

W książeczce znajdują się instrukcje wykonania osiemnastu bransoletek. Od najprostszych plecionek do zachwycających opasek o niepowtarzalnym splocie.

źródło opisu: własne

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/kolorowe-bransoletki-z-muliny_p1699206.html

Maria | 2019-05-03
Przeczytana: 28 marca 2016

Otrzymałam wyjątkowy prezent!
Bransoletkę. Niepozorny kawałek dwukolorowej plecionki z muliny, a jednocześnie bezinteresowny i bezokazyjny wyraz sympatii nieśmiałej nastolatki. Maturzystki, dlatego obiecałam sobie, że zdejm ją dopiero po maturze. Mam nadzieję, że zdanej! Mogłam odwdzięczyć się i odwzajemnić sympatię tylko w jeden sposób – zainteresować się pasją dziewczyny.
Wypożyczyłam sobie ten kolorowy przewodnik, by przynajmniej zorientować się, jak takie cudeńka powstają. Po przejrzeniu, nabrałam ochoty na samodzielne stworzenie własnej bransoletki. Miało być prosto i łatwo. Przewodnik zapewniał mnie, że znajdę w nim „instrukcje wykonania osiemnastu wspaniałych bransoletek, od najprostszych plecionek, a kończąc na zachwycających opaskach o niepowtarzalnym splocie”. Jako nowicjuszka szukałam tych najnajprostszych, a najlepiej początku początków. Chciałam poznać podstawowe węzły i supełki. I takie znalazłam w pierwszym rozdziale.
A potem było już tylko pod górkę!
...