Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Świat Książki
Glynis has your number
978-83-247-0039-4
spharaga

Na podstawie własnej daty urodzenia oraz imienia i nazwiska, możemy zdobyć klucz do wiedzy o nas samych i tych, których kochamy. Czym jest Liczba Drogi Życia? Liczba Potrzeby Serca? Liczba Osobowości? Liczba Ekspresji? Liczba Dnia Urodzenia? I w końcu, czym jest Liczba Przeznaczenia? Zrozumienie znaczenia tych Liczb umożliwi nam rozpoznanie własnej siły, pokonanie słabości i odmianę życia na lepsze.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: weltbild.pl

Marianna | 2016-05-07
Przeczytana: 13 czerwca 2011

Wszystko o numerologii. Kilka ciekawostek, wskazówek.

Klara Maszkaron | 2015-02-02
Przeczytana: 2005 rok

Moja pierwsza przeczytana przeze mnie książka o tejże tematyce (2006), wróciłam do niej po prawie 10-ciu latach (2015). Albo Natura się pomyliła, albo system numerologiczny ma jakieś luki - absolutnie nie odnalazłam się w opisie:
-liczby potrzeby serca
-liczby ekspresji
-liczby drogi życia
chociaż teoria 0 zgadza się, jak najbardziej.
Na pewno wielkim plusem tego poradnika jest odwołanie się do licznych autopsji autorki oraz przejrzystość języka bez żadnych skomplikowanych ezoterycznych terminów. Krótko i na temat - ale mimo wszystko nie jestem w stanie wystawić żadnej oceny.

piropo | 2016-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2016