Fundamenty prawego życia

Foundations for Righteous Living
918-8389634-51-1
religia
JasiekN

W książce tej znajdziesz wszystko, co potrzebne, by osiągnąć silne i stabilne życie, pełne Ducha Świętego. Bazując na pięciu dekadach biblijnego nauczania oraz na studiach nad oryginałami greckimi i hebrajskimi, Derek Prince w prosty sposób wyjaśnia, jakie powinny być fundamenty wiary chrześcijańskiej: zbawienie, chrzest, Duch Święty, nakładanie rąk, zmartwychwstanie wierzących i sąd ostateczny.

źródło opisu: www.wwylomie.com

źródło okładki: www.wwylomie.com

JasiekN | 2012-11-19
Przeczytana: 2010 rok

To jest obok Ksiąg Biblijnych- konieczna pozycja w domu każdego chrześcijanina! Derek Prince, z chirurgiczną precyzją odcina wiele mitów i bzdurnych domysłów, jakich niemało narosło wokół wiary i teologii. Do mnie bardzo przemawia taki język biblijnych faktów, bardzo silnie opartych na Piśmie Świętym, które Prince (z tego, co o nim czytałem)- studiował w oryginalnych językach. Taki elementarz, czy raczej- vedemecum, mocno pionuje wybujałe niekiedy domniemania nieugruntowanych 'apostołów', a w każdym razie- powinien... Przy czym- to absolutnie nie jest książka: ZAMIAST Biblii!

Arkadiusz Pilarczyk | 2016-09-03
DANKI | 2013-11-05