Pełna moc życia

Wydawnictwo: Onepress
surrealice

„Pełna MOC życia” to książka inspirująca, pełna humoru i życiowych przykładów. To książka, którą niektórzy czytają jednym tchem przez całą noc, a inni delektują się poszczególnymi rozdziałami. Miła dla oka czcionka, bardzo dobry rytm zdań, forma zwracania się do czytelnika sprawiająca wrażenie rozmowy z nim. Ponadto oryginalna grafika i ilustracje, wyróżnione inspiracje, sugerowana...

Miła dla oka czcionka, bardzo dobry rytm zdań, forma zwracania się do czytelnika sprawiająca wrażenie rozmowy z nim. Ponadto oryginalna grafika i ilustracje, wyróżnione inspiracje, sugerowana bibliografia i tzw. rozmyślnik czynią z niej niezwykłą i unikalną pozycje wśród wszystkich, dostępnych książek o charakterze inspirująco – motywujących.

Każda książka jest numerowana. Aby nie była jedną z tysięcy. Tylko tą jedną, jedyną, napisaną specjalnie dla Ciebie.

Kupując książkę wspierasz fundację: „Trzeba marzyć”. 1% ze sprzedaży książki przekazuję na pomoc w realizacji marzeń, chorych dzieci. To ważne abyś wiedział, że bierzesz udział w łańcuchu: „podaj dalej”.

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/pelna-moc-zycia-jesli-o...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/pelna-moc-zycia-jesli-o...»

DomowaKsięgarnia | 2017-12-30

Pełna MOC życia to już kolejna książka autora, którą mam przyjemność czytać.

Autor z wykształcenia jest psychologiem. Jednak w swoich książkach oraz na swoich wykładach nie posługuje się jedynie” suchą wiedzą”. Swoje wykłady opiera nie tylko na wiedzy, ale i własnych przeżyciach. Dzięki temu jest naprawdę autentyczny.

Jego bogate doświadczenie opowiedziane w bardzo zabawny, czasem ironiczny, sposób pozwala nam identyfikować się z tym, co mówi autor. Pomaga dążyć do zmian, bo przecież, jak czytamy, autor nie wziął swoich porad z sufitu.

Pełna MOC życia to nie jest zbiór pustych sloganów, które same pomogą nam zmienić nasze życie. To zbiór anegdot, interesujących spostrzeżeń i pokaźny zastrzyk energii, który pozwoli nam zrobić krok w odpowiednia stronę. Pokaże, że można inaczej, i ze naprawdę można zmienić swoje nastawienie do życia.

Jacek Walkiewicz w mądry i zabawny sposób pokazuje swoim czytelnikom drogę do zmian. Jednocześnie, na własnym przykładzie, pokazuje, że zmiany są...

Happy Reader | 2017-04-14
Przeczytana: 10 kwietnia 2017

Jacek Walkiewicz to znany mówca motywacyjny, trener i mentor. Jego najnowsza książka „Pełna moc życia” to znakomity poradnik motywacyjny, zawierający mnóstwo praktycznych porad.
Książka jest zbiorem refleksji autora, wynikających z jego bogatych doświadczeń życiowych. Autor zachęca do spełnienia swoich marzeń i realizacji zamierzonych celów. Walkiewicz twierdzi, że jeśli o czymś w życiu marzysz – sięgnij po to. Chodzi o to, żeby odrzucić to co nas ogranicza – strach, tkwiące w nas błędne przekonania i urazy, chore ambicje i mentalne przeszkody. Wystarczy wykorzystać to, co już posiadamy – każdy z nas ma swój wrodzony potencjał i niepowtarzalne doświadczenie życiowe. Realizacja marzeń odbywa się poprzez działanie i tylko w ten sposób możemy osiągnąć wyznaczone cele. Z kolei tylko ci, którzy są świadomi swoich życiowych celów nie są zdani w życiu na przypadek. Najważniejsze jest znalezienie poczucia sensu w życiu i tego co się w nim robi. Każdy z nas musi przejść własną drogę i...

Darek DTSG | 2013-07-11

Książka z dziedziny psychologi biznesu. Kolejny motywator ,który ma nas zainspirować ba a nawet zmienić nasze życie . Jest w niej kilka ciekawych historii poza tym napisana w dość zabawny sposób ogólnie warto przeczytać

szpilka | 2017-03-17

Uwielbiam ten stan, kiedy nic nie muszę a mogę wszystko. Ciekawe jest to, że Pan Jacek jako psycholog nie odcina się od "magii" i nie uznaje psychologii jako jedynej słusznej drogi rozwoju. Pozwala sobie na pobyt na indiańskim obrzędzie. Większość naukowców dyskredytuje takie metody. Pan Walkiewicz zachęca do poszukiwań swojej ścieżki na swoich zasadach, tak jak nam będzie wygodniej. Zgodnie z powiedzeniem, że jednemu pacjentowi pomoże apap a drugiemu aspiryna : )

Radek | 2013-03-13
Przeczytana: 13 marca 2013

Jacka lepiej się słucha niż czyta. Książka w sumie męcząca. Bezpośredni przekaz bardziej skłania do przemyśleń. Nie wiem czy powrócę.

Hedahe | 2016-07-06

Niezmiernie motywująca i poszerzająca życiowe horyzonty - pozycja obowiązkowa dla każdego, kto myśli że coś musi i że mu z tym źle i inaczej nie można ;) Bardzo przyjemnie się ją czytało. Minus dałabym tylko taki, że autor mnóstwo razy powtarza te same rzeczy, w kilku rozdziałach. Ale na samym początku ostrzega, że tak będzie - bo to nie błąd, tylko jego chęć podkreślenia, jakie to według niego ważne sprawki. Niemniej jednak, mógłby podkreślać je rzadziej niż co rozdział : D

nutria | 2013-06-25
Przeczytana: 31 maja 2013

Walkiewicz jako mówca jest świetny (przynajmniej w tych dwudziestu minutach, które widziałem na TED). Jako autor spisuje się średnio. Da się czytać, ale bez szału. Niestety w wielu miejscach mamy do czynienia z uproszczeniami, sprzecznościami, zachwytami nad mało wiarygodnymi metodami. Językowo przeciętnie, a do tego obiegowe historie przypisywane sobie i swoim bliskim. Jednym słowem - przecietnie. Może z plusikiem

angelika | 2017-08-22

To jak bardzo lubię książki,które kształtu naszą podświadomość nie muszę pisać.Przeczytałam takich książek bardzo dużo i z każdej coś wyciągam dla siebie.Z perspektywy czasu, widzę jak bardzo wiele informacji zawartych, w takich książkach przekładam na życie prywatne.Od pewnego czasu czytam wyłącznie amerykańskich mentorów,którzy osiągnęli sukces na polu prywatnym i zawodowym.Kiedy dowiedziałam się,że została wydana książka ,polskiego mentora musiałam sięgnąć po nią,by przekonać się, czy nasi rodacy,którzy osiągnęli sukces ,różnią nie tych za oceanu.Zapraszam więc do recenzji.
Każdy z nas chce być szczęśliwy na każdej płaszczyźnie.Jeśli praca i życie rodzinne idzie ,po naszej myśli zupełnie inaczej funkcjonujemy.Bywają etapy w życiu,że jesteśmy na granicy bycia.Będąc nieświadomym swojego życia i postrzegania świata, zdajemy się na zwykły przypadek, biorąc tylko to, co jest nam dawane. Nie sięgamy wyżej ,nie walczymy o swoje ,by zajść jeszcze dalej jeszcze wyżej.Życie jest w...

kukabacp | 2013-08-29

Książka bardzo ciekawa, nie zgadzam się z opiniami przedmówców, że Jacka lepiej się słucha niżeli czyta. Napisana bardzo prostym językiem, aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców, jako życiowy motywator myślę , że bardzo przydatna. Sam po przeczytaniu jej zacząłem podchodzić do różnych codziennych spraw w inny sposób. Polecam każdemu :)

Bardzo żałuję, że przeczytałem książki Jacka Walkiewicza... dopiero teraz. Autor w niezwykle interesujący sposób przekonuje nas do rzeczy oczywistych: że nic w życiu nam się nie przydarza, lecz na wszystko mamy wpływ sami. Myślą przewodnią jego książek jest zachęcenie czytelnika do wzięcia odpowiedzialności za własne życie, a także odwagi do podejmowania decyzji zgodnie z myślą "jeśli się czegoś boisz, zrób to!" Co jednak najistotniejsze, zdaniem Autora, to wyciąganie wniosków z życiowych lekcji. W życiu nie zdarzają nam się bowiem sytuacje, które należy rozpatrywać w kategorii dobre-złe. My po prostu "doświadczamy" i tylko od nas samych zależy czy potrafimy z tych doświadczeń wyciągnąć coś konstruktywnego.