Nieboskie Buenos W pogoni za tangiem

Agata

Oparte na popularnym blogu o tym samym tytule, Nieboskie Buenos to spisywane na gorąco impresje na temat tanga, Argentyny i relacji między ludzkich. Powstawały w godzinach nocnych na przełomie listopada i grudnia 2009 roku. Marcin Miszczak - tancerz od kołyski z barwnym życiorysem. Absolwent University of Chicago, spędził w USA ponad 20 lat. Pracował dla NASA, rządu amerykańskiego, zarządzał firma e-commerce. Współtworzył magazyny polityczne "Dispatch", "Novum Forum" oraz polonijny "Pole". Jego teksty ukazały się m.in. w "Washington Post i "Christian Science Monitor".

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/nieboskie-buenos-w-pogoni-za-tangiem/

Comatose | 2017-02-15