Historia Szombierek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "1". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fischer
978-83-62457-36-6
historia
Ampersand

Niniejsza książka opisuje dzieje Bytomskiej dzielnicy Szombierek, zaczynając od jej początkach aż po dzień dzisiejszy. Józef Larisch, autor książki i kilku innych publikacji o Szombierkachm pochodzi ze starej Śląskiej rodziny, od wieków zamieszkałej na Szombierkach. Dzięki jego najnowszej pracy możemy odbyć wędrówkę śladami dawnych Szombierek i poznać, bądź przypomnieć sobie bogatą przeszłość swej miejscowości.

źródło opisu: Opis z tyłu książki/Opis autorski

źródło okładki: http://www.bytom.pl/pl/10/1310023231/4

Ampersand | 2012-11-18