"Skuteczne CV i list motywacyjny"

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Samo Sedno". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edgard
978-83-7788-135-4
poradniki
vilandra

Podczas rekrutacji masz tylko chwilę, aby zainteresować swoją kandydaturą przyszłego szefa. Ten poradnik pokaże, jak sprawić, by Twoje CV znalazło się wśród tych przeczytanych i by to właśnie Ciebie zaproszono na rozmowę. Poznasz 11 podstawowych elementów niezbędnych do zbudowania idealnego życiorysu, a zamieszczone w książce ćwiczenia pomogą Ci odkryć własne atuty oraz zwiększyć szansę na zdobycie pracy.

Z poradnika dowiesz się, jak napisać CV w układzie chronologicznym, celowym czy funkcjonalnym oraz jak możesz się wyróżnić dzięki przygotowaniu niestandardowych dokumentów aplikacyjnych. Poznasz opinie doświadczonych rekruterów, którzy zdradzają, jak powinny być przygotowane doskonałe dokumenty aplikacyjne. Odpowiednie CV i list motywacyjny to pierwszy krok w kierunku nowej pracy – z tym poradnikiem będziesz do tego dobrze przygotowany!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
- pomaga przygotować skuteczne CV oraz ulepszyć już istniejące
- omawia niezbędne elementy życiorysu zawodowego czy listu motywacyjnego
- pokazuje, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów
- przedstawia zalety i wady alternatywnych form aplikacji
- zawiera wzory dokumentów oraz komentarze ekspertów

źródło opisu: http://www.samosedno.com.pl/skuteczne-cv-i-list-motywacyjny,923.html

źródło okładki: http://www.samosedno.com.pl/skuteczne-cv-i-list-motywacyjny,923.html

vilandra | 2012-11-18

Odpowiednie CV i list motywacyjny to podstawa w znalezieniu pracy. Nie zawsze jednak udaje nam się zdobyć posadę, o której marzyliśmy, a to za sprawą źle sporządzonych dokumentów aplikacyjnych. Jako że jestem laikiem w tej kwestii, postanowiłam sięgnąć po poradnik autorstwa Ewy Godlewskiej, który możecie znaleźć w ofercie serii wydawniczej "Samo Sedno" ;) „Skuteczne CV i list motywacyjny” to świetnie opracowana pozycja, zawierająca wiele ciekawych i przydatnych wskazówek, które pomagają stworzyć doskonałe, a co najważniejsze – niezawodne– dokumenty aplikacyjne. Odpowiednie CV i list motywacyjny są kluczem do znalezienia wymarzonej pracy, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych porad, które zawarte zostały w książce pani Ewy Godlewskiej. „Skuteczne CV i list motywacyjny” składa się z 8 rozdziałów wraz z dodatkiem, który stanowią wzory dokumentów aplikacyjnych. Autorka kolejno wyjaśnia czym są, w jakim celu się je tworzy, gdzie można szukać informacji na temat rynku pracy, co...

Duncan | 2013-10-20

Jeżeli ktoś jest zupełnie "zielony" w temacie pisania CV to książka będzie rewelacyjna. Jednak jeżeli ma się o tym jakieś pojęcie to nie ma tu niczego odkrywczego. Raczej lepiej poszperać w internecie, chyba że się chce mieć wszystkie informacje w jednym miejscu

Nomad24 | 2016-10-23
Przeczytana: 23 października 2016

Niczego nowego się nie dowiedziałem, więc żadnych zmian w swoim CV nie dokonałem. Parę informacji o liście motywacyjnym uważam za przydatne, jak również zebrane opinie od osób zajmujących się rekrutacją.

marche | 2017-04-30
PrinceOfUniverse | 2016-09-24