Gracze

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
erotyka, seks, zabawa, zapalniczka
literatura piękna
Brazeneye

Seks namiętny, seks niebezpieczny Życie Marty wypełniają weekendowe imprezy, alkohol, przygody na jedną noc. Gdy poznaje Piotra, znanego aktora, jej historia na chwilę nabiera ciekawszych barw. Jednak przygodny seks przynosi więcej rozczarowań niż przyjemności. Piotr to bezczelny typ, który bezdusznie wykorzystuje kobiety, interesuje go jedynie zaspokajanie własnych potrzeb. W swoim mniemaniu...

Seks namiętny, seks niebezpieczny

Piotr to bezczelny typ, który bezdusznie wykorzystuje kobiety, interesuje go jedynie zaspokajanie własnych potrzeb. W swoim mniemaniu prowadzi doskonałe życie, jednak to poczucie bezpieczeństwa burzy Felicja – kobieta, o której marzył od dawna.
Po wspólnej namiętnej nocy świat aktora staje na głowie. Ale Felicja również ma swoje zobowiązania.

Tak rozpoczyna się sztafeta znajomości, której kierunek wyznacza niebezpieczny seks. Jej koniec będzie zaskakujący dla wszystkich uczestników...

źródło opisu: ZYKS I S-KA

źródło okładki: ZYKS I S-KA

Agnieszka Śpikowska | 2019-06-25
Przeczytana: 24 czerwca 2019

Może i morał całej książki był całkiem słuszny i pouczający, ale całość książki pozostawia wiele do życzenia. Każda z historii bohaterów się zazębia i wynika z poprzedniej, ale historie bohaterów do moralizatorskich nie należą z pewnością. Książka jest odpowiednia żeby po prostu przez nią przebrnąć, ale do ciekawych i porywających od pierwszych stron z pewnością nie należy. Powiedziałabym, że to całkiem okej pozycja dla młodzieży, ale czy dla dorosłych? Są pewnia gusta i guściki, do mnie ta książka nie przemawia niestety.

Dośka | 2019-04-13
Przeczytana: 12 kwietnia 2019

Po 4 latach, przy porządkach w biblioteczce domowej sięgnęłam i przeczytałam jeszcze raz. Z 4 gwiazdek zeszło na 3...

Marek Es | 2019-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

W wielu opiniach pojawia się: wulgarna, rynsztokowa. Odnoszę wrażenie, że piszący te słowa nie czytali Bukowskiego. Ciekawa konstrukcja: łańcuch ludzi, których losy łączą się poprzez seks. Dla jednych bez zobowiązań, dla innych z miłości, albo z miłości do seksu. Fabuła zatacza koło, by w finale pokazać, jakie mogą być konsekwencje życia na krawędzi. Losy bohaterów są w gruncie rzeczy tragiczne. Książka mówi też o moralnej stronie człowieczeństwa: ile jesteśmy w stanie zrobić dla pieniędzy. Czy rzeczywiście wszystko ma swoją cenę.

Agnieszka | 2018-05-10
Przeczytana: 10 maja 2018

"Bo życie to piekło i w trakcie jego trwania nie ma nic więcej poza wieczną walką z samym sobą i swoimi demonami.I w tej walce jesteśmy zawsze z góry skazani na przegraną"
Nawet wciągająca ta gra...
Wszystko zaczyna się od zapalniczki i na niej kończy.
8 osób,które ich historie w jakiś sposób sie łączą.
Wyuzdany seks,pragnienie kochania...
Marta wyjeżdża do hotelu,innego miasta z zamiarem samobójstwa.Ale poznaje w klubie Piotrka,sławnego aktora.I od słowa do słowa lądują w łóżku.
Gdzie Piotrek zachowuje się jak dziecko.Nie traktuje nic na poważnie.
Wdaje się w romans z Felicją,która z nim robiła wywiad.I ciągle zapalniczka jest przekazywana.
Paweł dowiaduje się o zdradzie Sylwii,swojej żony...
Paweł przespał się ze striptizerką,Wiktorią.I tu sie zdarzą rzeczy dopiero...
"Życie to piekło.A piekłem łatwo sie zarazić,jest jak najgorsza epidemia.Piekło mnie otacza i piekło mnie pochłonie"

Lost_in_hours | 2017-06-08
Przeczytana: 31 maja 2017

Bohaterami książki jest osiem, całkowicie różnych od siebie, osób. Łączy ich potrzeba znalezienia prawdziwej miłości, czułości i zrozumienia. Najczęściej żyją na krawędzi, podejmują pochopne decyzje, prowadzą szalony tryb życia. Niestety realne życie brutalnie ściąga ich na ziemię i w brutalny sposób pokazuje, że miłość, której tak szukają, sprowadza się generalnie do jednego: seksu. Seksu przypadkowego, na jedną noc i co gorsza bez zabezpieczenia. W historię tych wszystkich osób wprowadza nas Marta - niedoszła samobójczyni. Ona nadaje bieg, dzięki któremu poznajemy pozostałych bohaterów: Piotra - z którym to Marta spędza noc, obdarzając go uczuciem; Felicję - która chce ratować swoje małżeństwo; Marka - męża Felicji, który na temat ich małżeństwa ma zupełnie inny pogląd; Sylwię - niewierną żonę; Pawła - rozgoryczonego i pragnącego zemsty; Wiktorię - zarabiająca na życie striptizerka, która pragnie szczęści swojego ukochanego oraz Dominika, który moim zdaniem nie patrzy dalej niż...

Angelika | 2016-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

A mi wbrew opinii innych tak książka się się podobała. Kilku bohaterów a wśród nich zapalniczka Players od której cała wyprawa po losach tych ludzi się zaczęła. Fajnie się czyta i dosyć szybko wciąga.

savargia | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Tragedia... nie sposób nazwać tego literaturą. Renia, bloga piszesz fajnego, w liceum tworzyłaś niezłe wypracowania, świetna z Ciebie dziewczyna, ale nie poświęcaj się powieściopisarstwu. Proszę! Tego się nie da czytać... Język okropny, ordynarny, rynsztokowy. Śmiało stacja MTV może nakręcić ekranizację w odcinkach - ten sam poziom.

Pistacia_Vera | 2016-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2016

zmęczyła mnie ta książka. napisana językiem z rynsztoka, obrzydliwa i właściwie o czym? losy niektórych bohaterów pourywane i zapomniane. za głównego bohatera robi zapalniczka! historia robi wrażenie jakby była napisana pod wpływem bo na trzeźwo się tego nawet nie da czytać! zniesmaczyła mnie!

Grzegorz Ryld | 2015-12-17
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Książkę przeczytałem w jeden dzień, kilka ciekawych i zaskakujących zwrotów akcji, zastanawia końcówka. na fabułę składa się kilka wątków ze sobą połączonych. Jednak autorka każdemu poświęca tylko po rozdziale i nie wyjaśniając ich dalszych losów. Każda historia ma podobny schemat, zarys postaci, seks i rozwinięcie lub jego brak, pomysł ciekawy, jednak... Wielkim minusem tej książki jest język, i trudność w rozróżnieniu bohaterów po języku, tak samo bluzga aktor jak lekarz czy prawnik. bluzg jest stanowczo za dużo, i wszystko jest mega, mega, mega, za dużo powtórzeń tego przedrostka jak i innych słów. Książka na kolana nie rzuca ale czyta się ok.

dilbi | 2015-05-05
Przeczytana: 05 maja 2015

Książka dziwna. Z jednej strony opisująca ludzi, którzy po prostu szukają miłości, z drugiej ostry, przypadkowy i jedno-nocny seks bez zabezpieczeń. Nie podobał mi się język, jakim została napisana - jest prosty, zbyt często wręcz prostacki. Miało być tak 'cool', a wyszło tandetnie i wulgarnie.
Podsumowując - dla mnie to historia pewnej zapalniczki ;) I tylko dla zdesperowanych ;)