Druga szansa

Wydawnictwo: Charaktery
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Książka jest efektem piętnastoletnich badań 60 rodzin, przeprowadzonych przez Judith Wallerstein i jej współpracowników. Ta książka radykalnie zmieniła sposób myślenia o rozwodzie. Ukazuje długotrwałe emocjonalne, ekonomiczne i psychologiczne skutki rozwodu dla dorosłych i dla dzieci. Tym, którzy zamierzają się rozstać, uświadamia, co tak naprawdę ich czeka.

Jurgiel | 2016-05-29
Przeczytana: 29 maja 2016

Książka swoją szczerością wbija w fotel.
Szukałem odpowiedzi na wiele pytań dotyczących rozwodów i rzeczywiście znalazłem je w tej pozycji, pozwoliła mi także zrozumieć wiele kwestii z tym związanych.
Lektura miała dla mnie wręcz charakter mistyczny, pozwoliła zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć nowe obszary do rozwoju.
Gorąco polecam każdemu, komu nie jest obojętna relacja z dziećmi, partnerkami, expartnerkami itp.
Nie rozumiem jedynie, dlaczego tak wartościowa książka jest tak trudno dostępna w księgarniach.

madlen | 2016-06-15
lis | 2016-03-26