Liczne przygody Edwarda w poszukiwaniu wymarzonej miłości

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
miłość, flirt, romans, uczucia
nieperfekcyjnie

"Wszystkie opisane tu przygody i wydarzenia są autentyczne", jak powiada sam autor. Edward, w poszukiwaniu swej wymarzonej miłości, potyka się o liczne flirty i romanse z kobietami. Podczas lektury poznamy Hanię, Malwinę, siostrę oddziałową, dwie mężatki i wiele innych kobiet, które mocno namieszają w życiu uczuciowym głównego bohatera.

źródło opisu: Warszawska Firma Wydawnicza, 2012

źródło okładki: http://wfw.com.pl/ksiegarnia/ksiazka/753

Edek w poszukiwaniu wymarzonej miłości spotyka się i flirtuje z wieloma kobietami. Jednym to on łamie serca, a inne łamią jego serce, jednak pomimo wszystkich przygód nadal wierzy w prawdziwą miłość.

Edka poznajemy jeszcze w latach młodości. Chodzi na zabawy, wygłupia się i podrywa dziewczyny. Kolejnym etapem jego życia jest nabór do wojska. Później powrót do domu i kolejne przygody z kobietami.

Narratorem książki jest mężczyzna, który opowiada historię Edka. Początkowo chłopaka, później mężczyzny, który nie ma umiaru we flirtowaniu z płcią przeciwną. Akcja książki nie gna w zbyt szybkim tempie tylko opowiadana jest kawałek po kawałku aż do jej zakończenia. Czytając mamy wrażenie, ze słuchamy historii, którą ktoś nam opowiada. Styl autora jest prosty i lekki w odbiorze. A sam Edek jaki jest? Postać nieprzeciętna, sympatyczny, miły, życzliwy, delikatny, do każdego odnosi się z szacunkiem, a co najbardziej liczy się jego miejscowości-jest przystojny i każda kobieta chciałaby z nim...