Jutro mnie pokochasz

Wydawnictwo: Prima
alinkawie

Jest to opowieść o młodej dziewczynie Liz Hartlej. Liz pochodzi z biednej dzielnicy, źle się wyraża, za radą koleżanki maluje się w ostry sposób , przez co wygląda wulgarnie. Jej wygląd jest przyczyną zwolnienia z pracy. Na Liz spada kolejne nieszczęście umiera jej ciotka. Dziewczyna postanawia się zmienić. Znajduje mieszkanie w dobrej dzielnicy, stosuje dietę odchudzającą, zmienia fryzurę i...

Jest to opowieść o młodej dziewczynie Liz Hartlej.
Liz pochodzi z biednej dzielnicy, źle się wyraża, za radą koleżanki maluje się w ostry sposób , przez co wygląda wulgarnie. Jej wygląd jest przyczyną zwolnienia z pracy. Na Liz spada kolejne nieszczęście umiera jej ciotka. Dziewczyna postanawia się zmienić. Znajduje mieszkanie w dobrej dzielnicy, stosuje dietę odchudzającą, zmienia fryzurę i makijaż, dużo czyta , uczy się francuskiego i uczęszcza na zajęcia komputerowe.
Następuje metamorfoza, z zaniedbanej dziewczyny przeistacza się w młodą , piękną kobietę.
I jak to z kopciuszkami bywa spotyka swojego księcia z bajki.
Książka ta pokazuje jak dzięki pracy nad sobą i sile woli można osiągnąć w życiu to o czym się marzy.Liz nie jest łatwo, początkowo musi dorabiać jako opiekunka do dzieci, pomoc fryzjerska, sprzątać klatkę schodową w domu , gdzie mieszka. .

Ulka | 2016-08-31
Na półkach: 2016
Przeczytana: 28 sierpnia 2016

Jest książka, która motywuje i dodaje wiary we własne siły. Dedykowana głównie dla kobiet. Na mnie ta książka niesamowicie wpłynęła i pokazała mi, że mogę zrobić wszystko, jeśli tylko bardzo mocno tego chcę i jeśli staram się to osiągnąć i poświęcam temu bardzo wiele :) Książka motywuje do samorozwoju, zmian i pogłębiania swojej wiedzy. Opowiada o sile drzemiącej w człowieku. Już teraz wiem, że będę do niej wracać.

Angela1990 | 2015-12-03

Bardzo przyjemna, super pozytywnie nastrajająca książka. Po tej lekturze zaczynasz wierzyć,że możesz wszystko :) Tak jak główna bohaterka,nie możesz się poddawać, a ciężką pracą uda Ci się zdobyć to,czego pragniesz. Na jesienne depresyjne wieczory polecam jak najbardziej.

optorun | 2016-05-08
Przeczytana: 08 maja 2016