Marta i Psotnik. Stajnia pod Podkową

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Stajnia pod Podkową". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
Megan and Mischief
978-83-245-9877-9
konie, hobby
beata

Witamy w "Stajni pod Podkową". Spotkacie tu sympatyczne miłośniczki koni, które opisują swoje pełne emocji,przygód i przyjaźni doświadczenia z tymi niezwykłymi zwierzętami.
Pełna ciepła i niesamowitych przygód seria dla wszystkich miłośników koni!
W tym tomiku poznacie ambitną Martę,która nie boi się wyzwań. Czy jednak Psotka to odpowiedni koń dla dziewczynki?

źródło opisu: Wydawnictwo Papilon

źródło okładki: Wydawnictwo Papilon

Tutaj głównymi bohaterami są Marta i Psotnik ;)Chcecie się dowiedzieć jakie przygody przeżyła Marta na tygodniowym obozie konnym ze swoimi przyjaciółmi....? Zachęcam do lektury i gorąco polecam całą serię szczególnie Fanom i Fankom Koników!!!!!!!!! <3

Juliii225 | 2013-08-11
Przeczytana: lipiec 2013

Bardzo fajna książka. Polecam!!!