Nasz teatrzyk

Wydawnictwo: eSPe
poradniki

Książka zawiera ponad dwadzieścia scenariuszy, przeznaczonych dla przedszkolaków i młodszych uczniów szkoły podstawowej.Są w niej zarówno teksty przedstawień na określone okazje (np. Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka, pożegnanie przedszkola), jak i scenariusze bajkowe, związane z porami roku, tradycyjnymi świętami itp.Ciepłe, wesołe teksty (głównie wierszowane) oraz melodyjne piosenki (z nutkami!) na pewno spodobają się małym aktorom i ich nauczycielom.

Klauciax | 2015-11-26
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać