Gwiazdy kina

978-83-7708-195-2
kino, fotografia
albumy
Ewelina

Książka adresowana do wszystkich miłośników kina i pięknych fotografii gwiazd wielkiego ekranu. Czytelnik znajdzie w niej zachwycające zdjęcia swych idoli, aktorów światowej sławy dawnego i współczesnego kina i krótkie notki dotyczące ich najlepszych ról. Fotografie podzielono m.in. według kategorii: kobiety fatalne i wampy, dziecięce gwiazdy, miłość na ekranie, uwodziciele, spoza kamery, kosmetyki i makijaż.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Marta Kilian | 2013-07-25
Przeczytana: grudzień 2012

To inspirujące opracowanie, podpowiadające jakie filmy z klasyki światowego kina warto zobaczyć. Przepiękne fotografie przybliżają największych aktorów ze szklanego ekranu. Każdy miłośnik kinematografii powinien sięgnąć po publikację, by ją nie tylko przeglądnąć i odłożyć na półkę, ale by zasiąść wygodniej w fotelu i poznać nieśmiertelne role.

arya | 2017-06-25
Małgorzata Balcerzak | 2017-05-27