Okładka książki Era Facebooka. Wykorzystaj sieci społecznościowe do promocji, sprzedaży i komunikacji z Twoimi klientami. Wydanie II Clara Shih
Clara Shih Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
The Facebook Era: Tapping Online Social Networks to Market, Sell, and Innovate (2nd Edition)
Helion
2012-01-01
2012-01-01
biznes Facebook social media

Chcesz być na czasie z nowinkami dotyczącymi Facebooka? To proste, zarejestruj się tam i nigdy z niego nie wylogowuj. Czy warto do tego inwestować w książki, które o nim opowiadają? Niekoniecznie. Głównie ze względu na to, że większość z nich po jakimś czasie jest już nieaktualna i zawiera przestarzałe, często całkowicie nieprzydatne informacje. Publikacja Clary Shih jest jednak tego kompletnym przeciwieństwem. Jest to bowiem bardzo dobry podręcznik dla osób zajmujących się marketingiem, gdyż pozwala na zwrócenie uwagi na rzeczy, na które często przymykamy oko - szczególnie jeśli chodzi o konkursy online czy radzenie sobie z negatywnym odzewem w myśl zasady "a jakoś to będzie". Błąd! Shih na prostych przykładach pokazuje, jak sprawnie można ogarnąć komunikacje. Myślę, że książkę można śmiało polecić zarówno osobom, które dopiero zaczynają interesować się sprawami związanymi z mediami społecznościowymi, jak i starym wyjadaczom - każdy znajdzie tam coś dla siebie. Duże brawa dla tłumacza, który zgrabnie przełożył publikacje na język polski, dzięki czemu czyta się ją w sposób niezwykle przystępny.

Bardzo przydatna dla osób pracujących w branży marketingu i promocji.

Bardzo przydatna dla osób pracujących w branży marketingu i promocji.

Temat bardzo na czasie, ale spodziewałam się więcej. Autorka nie wykorzystała w pełni potencjału zjawiska.

• Szukam
  • 2o14