Reklama. Podręcznik

Wydawnictwo: Difin
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7251-542-5
Gosiarella

Celem podręcznika jest zaprezentowanie usystematyzowanej wiedzy z zakresu reklamy, prowadzącej czytelnika niemalże "za rękę" przez wszystkie etapy całego procesu planowania i zarządzania działalnością reklamową. Przyswojenie wiedzy zawartej w podręczniku powinno ułatwić czytelnikowi wdrożenie się w działania reklamowe, włącznie z samodzielną ich organizacją. Układ podręcznika oparty został na...

Układ podręcznika oparty został na obowiązującym programie nauczania przedmiotu "Reklama" dla szkoły średniej, rozszerzonym o zagadnienia występujące w programie szkół policealnych o profilu reklamowym. Treści zaprezentowane w ramach poszczególnych rozdziałów zostały dopasowane do jednostek lekcyjnych, a każdy punkt zakończony jest pytaniami sprawdzającymi i ćwiczeniami.

źródło opisu: ksiegarnia-ekonomiczna.com.pl

Angelika Nowak | 2012-11-24
Na półkach: Posiadam

Prosty podręcznik. Polecam osobą które dopiero zaczynają swoją przygodę z reklamą.

ServeAndVolley | 2017-02-24
Na półkach: Licencjat