Warszawa w obiektywie

978-83-7596-073-0
warszawa, XXI wiek, fotografia
albumy
Paulina

Żadne chyba miasto w Polsce nie budzi takich emocji jak właśnie stolica. Warszawę można lubić i można jej nie znosić. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jest to miasto niezwykłe i niezłomne. Miasto o bogatej i dramatycznej historii, które odrodziwszy się z morza gruzów niczym Feniks z popiołów z niezwykłym impetem wkroczyło w XXI wiek. Album wydany w polsko-angielskiej wersji językowej, w...

Album wydany w polsko-angielskiej wersji językowej, w całości poświęcony jest stolicy Polski i jej mieszkańcom. Na zdjęciach Pawła Lorocha oglądamy Warszawę zupełnie inną od tej, którą zwykliśmy widywać w innych albumach. Znalazły się tu zdjęcia obiektów rzadko fotografowanych oraz ujęcia oddające klimat miasta i jego duszę. Fotografie zaskakujące i przykuwające uwagę.

Album wzbogacają wypowiedzi osób związanych z Warszawą m.in. Ewy Bem, Małgorzaty Kalicińskiej, Martyny Wojciechowskiej, Andrzej Bliklego oraz Olgierda Budrewicza.

źródło opisu: http://www.national-geographic.pl/sklep/warszawa-w-obiektywie.html

Andrzej Rusiniak | 2016-04-19
BARTEK | 2015-12-31