Cedryk. Klasa o podwyższonym ryzyku

Tłumaczenie: Patrycja Koźlik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cedryk". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twój Komiks
Classes tous risques
83-7320-152-1
szkoła, dzieci
komiksy
actagaudi

W trzecim albumie perypetie miłosne Cedryka, który zakochał się w Czen - nowej koleżance pochodzącej z Chin. Lecz czy Czen odwzajemni jego uczucie?

źródło opisu: http://www.bractwotrojka.pl/

źródło okładki: własne

ilo99 | 2016-08-19

Nasz bohater, uczeń pierwszych klas szkoły podstawowej, Cedryk zakochuje się po raz drugi. Tym razem obiektem jego westchnień będzie nowa koleżanka z klasy, Chinka Czen. Ten komiks jest dużo bardziej poprawny politycznie od swoich poprzedników. Każdy głupi żart wymyślony przez chłopców zostaje natychmiast ukarany a nieprawomyślne poglądy są napiętnowane. Na osłodę autorzy dorzucili kilka informacji na temat Chin, a zwłaszcza zwyczajów, które tam obowiązują. Komiks dla najmłodszych tylko nie wiem czy im się spodoba.