W potrzasku

Tłumaczenie: Tomasz Illg
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jessica Daniel". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Damidos
LOCKED IN
978-83-7855-012-9
zwłoki, śledztwo,
Lucy

Kiedy w zamkniętym domu zostają odnalezione zwłoki, sierżant Jessica Daniel z wydziału dochodzeniowo-śledczego otrzymuje zadanie: musi nie tylko znaleźć mordercę, ale także dowiedzieć się, w jaki sposób udało mu się niepostrzeżenie wejść i wyjść z budynku. Mając do dyspozycji nieliczne poszlaki oraz dziennikarza, który wydaje się wiedzieć na temat tej sprawy więcej od niej, Jessica zaczyna...

Mając do dyspozycji nieliczne poszlaki oraz dziennikarza, który wydaje się wiedzieć na temat tej sprawy więcej od niej, Jessica zaczyna odczuwać presję - i to zanim na światło dzienne wyjdzie kolejne morderstwo, popełnione w tych samych okolicznościach.

W jaki sposób zabójcy udało się dopaść swoje ofiary w teoretycznie niemożliwych sytuacjach i co - jeśli w ogóle - te ofiary łączy?

MIKI | 2017-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2017