Program zdrowia św. Hildegardy z Bingen. Dawne lekarstwa na współczesne choroby

Wydawnictwo: Esprit
Hildegard-Gesundheitsprogramm : altes Wissen für die Krankheiten von heute
978-83-61989-07-3
zdrowie, medycyna

Program zdrowia św. Hildegardy to: porady zarówno dla chorych, których zawiodły kuracje farmakologiczne, jak i dla zdrowych, którzy chcieliby stosować skuteczną profilaktykę naturalne składniki, które dają pełną gwarancję bezpieczeństwa – można podawać je zarówno dzieciom, jak i kobietom w ciąży całościowe podejście do człowieka, które nie oddziela od choroby czynników takich jak stres,...

Program zdrowia św. Hildegardy to:

całościowe podejście do człowieka, które nie oddziela od choroby czynników takich jak stres, praca, problemy duchowe
zamiast doraźnie stosowanych, szkodliwych środków farmakologicznych – pomysł na całe życie, wyśmienite potrawy, które leczą, równowaga pomiędzy pracą i odpoczynkiem, pomysły na przyjemne i zdrowe zagospodarowanie wolnego czasu

Przeczytaj Program zdrowia św. Hildegardy i poznaj 6 złotych reguł, które pozwolą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem przez całe życie!

1. Traktuj produkty żywnościowe jako środki lecznicze.

2. W celu utrzymania i odzyskania do zdrowia stosuj w pierwszej kolejności środki lecznicze pochodzenia naturalnego.

3. Zwracaj uwagę na naturalny sen na zmianę z wystarczającą ilością ruchu.

4. Zwracaj uwagę na rozsądną równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

5. Oczyść ciało z toksyn poprzez kąpiele, saunę oraz zabiegi odtruwające.

6. Bądź życzliwy, pełen duchowej radości i przyjaźni dla świata.

Książki niemieckiego specjalisty od medycyny św. Hildegardy, dra Wigharda Strehlowa, to wyjątkowe poradniki wśród wielu publikacji poświęconych medycynie świętej uzdrowicielki. Prace oparte na wieloletnich badaniach i praktyce autora. Tradycyjna medycyna poparta nowoczesnymi studiami

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/96/Program-zdrowia-sw-Hil...(?)

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/96/Program-zdrowia-sw-Hil...»