Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana

Wydawnictwo: Muza

Nowe pomysły na domowe kulinarne szaleństwo. Książka jest inspiracją dla zapracowanych singli. Ale przecież nie samą pracą żyjemy. Poza nią mamy jeszcze (i na szczęście) swoich znajomych i przyjaciół. Dla nich, od czasu do czasu, przygotować coś ekstra, coś czym ich zaskoczymy. Albo jeszcze lepiej, jeżeli wspólnie coś przygotujemy.Wspólne mieszanie w garach to czysta przyjemność i zabawa. Proponowane dania nie są skomplikowane ani wyszukane. W dodatku nie pochłaniają dużo czasu najczęściej go nie mamy ani też pieniędzy. Autor odszedł od typowego shcematu książek kucharskich. Przekąski, sałaty, zupy, drugie dania, desery nie ma w tej książce takiego podziału. Tu jest pomysł na myśl przewodnią każdej domowej uczty. Całe menu powiedzmy górnolotnie na kalendarzowy rok zawiera swój motyw przewodni. Książka to pomysł na rocznice, majówki, grille, ogniska, babskie i męskie spotkania. Mnóstwo propozycji kulinarnych na spotkania w domowym zaciszu zawartych w ponad 180 przepisach. A wszystko ilustrowane przepięknymi zdjęciami autorstwa Krzysztofa Wellmana.

nikciemna | 2012-08-01
marek | 2016-04-01