Ilustrowana Encyklopedia. Broń Piechoty

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370203993

„Ilustrowana encyklopedia. Broń piechoty” to bogato ilustrowane i szczegółowe kompendium wiedzy o uzbrojeniu piechoty od 1895 roku do dnia dzisiejszego. Książka zawiera historię rozwoju, opisy techniczne, zdjęcia i rysunki pistoletów, rewolwerów, karabinów, strzelb gładkolufowych, karabinów snajperskich, broni maszynowej, moździerzy, broni przeciwpancernej, miotaczy ognia itd. Szczegółowo opisano najbardziej znane typy broni strzeleckiej, takiej jak pistolety P.08 Parabellum, Colt wz. 1911, Glock, Browning HP, karabiny Mauser 98K, karabinki M16 i AK 47, pistolety maszynowe MP40 i Uzi oraz wiele innych.

Radosław | 2015-02-04
Bogusław | 2016-03-16