poradniki

Jak dobrze wykorzystywać swoje doświadczeniaa Jak godzić własne potrzeby z pomocą rodziniea Jak angażować się w wychowywanie wnuków, nie wchodząc w kompetencje rodzicówa Jak przekazać swoją życiową mądrość i doświadczenie, nie strofując bezustannie słuchaczya Na te i wiele innych pytań autorzy odpowiadają mądrze, z właściwą im swadą i humorem.Wojciech Warecki i Marek Warecki są doświadczonymi psychologami (Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii) i od 1989 roku zajmują się przeprowadzaniem treningów oraz doradztwem psychologicznym. Autorzy książek i artykułów z zakresu szeroko rozumianej psychologii. Obecnie prowadzą własną firmę szkoleniowo a doradczą.