Reiki i ja

Wydawnictwo: Ars Scripti 2
Reiki i ja
83-920498-9-6
reiki

Reiki stało się w naszych czasach najpopularniejszą formą uzdrawiania i pracy z energią. Niestety, w przypadku „modnych” technik, błyskawicznie zaczyna otaczać je warstwa zafałszowań, przekłamań i mitów. Aby się ich pozbyć, trzeba sięgnąć do źródła, a tym jest niniejsza książka, napisana przez Mistrzynię Reiki, Elenę Rusakową, która opowiada o swojej drodze do Reiki i w Reiki, o swoich pacjentach i osobistych przeżyciach i problemach, w których pomogła jej ta wyjątkowa energia miłości i dobroci, praktykowana w duchu tradycji Mikao Usui, twórcy metody.

źródło opisu: http://as2.pl/reiki-ja-elena-rusakowa-p-442.html

źródło okładki: http://as2.pl/reiki-ja-elena-rusakowa-p-442.html