Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE

Wydawnictwo: Rath Education Services B.V.
8 (6 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
literatura faktu

Książka ta zawiera kopie niepublikowanych wcześniej historycznych dokumentów pochodzących z międzynarodowych archiwów, Nazistowskie korzenie brukselskiej Unii Europejskiej udowadnia, że kluczowi architekci UE wywodzili się z tych samych szeregów technokratów, którzy wcześniej zaprojektowali plany powojennej Europy pod kontrolą nazistów.

źródło opisu: http://www.matras.pl/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue.html

zmichal | 2015-10-12

Każdy kto kiedyś głosował za przystąpieniem naszego kraju do UE powinien przeczytać tą książkę. Podanych jest wiele wstrząsających faktów na temat mafijnej i kartelowej struktury tej wspólnoty, mającej swoje początki w eksperymentach na więźniach obozów koncentracyjnych podczas II wojny światowej.
Książka jest może trochę tendencyjna, ale daje do myślenia.

Krzysztof1993 | 2015-10-13
Przeczytana: 13 października 2015

Tę pozycję ocenić jest mi bardzo ciężko, albowiem sposób w jaki została ona skonstruowana, jest – delikatnie mówiąc – dość nieprofesjonalny. Niemniej jednak najważniejsze są fakty, i do nich zamierzam się głównie odnieść, choć zaprezentowano je, używając języka sensacji i spisku, co może niestety odstraszać i odbierać wiarygodność. Zatem do dzieła.

Prawdą jest, że istniał i nadal istnieje koncern IG Farben, który w znaczący sposób przyczyniał się do zbrodniczych poczynań hitlerowców. Prawdą również jest to, że czołowi przedstawiciele tego koncernu zostali skazani w procesach norymberskich m.in. za niewolnictwo, grabież czy produkowanie śmiercionośnych substancji (warto wspomnieć, iż Cyklon B był produkowany przez firmę podległą IG Farben). Prawdą jest też, że UE przedstawiana jest jako przykład doskonale działającej demokracji, choć każdy kto wie, na jakich zasadach działa parlament europejski, nigdy by tak nie stwierdził. W „Nazistowskie korzenie UE” prezentowane są skany (nie...

hannibal | 2016-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2016

Książka za darmo do ściągnięcia i przeczytania na stronie

Książka pokazuje nagą geopolitykę, to że 3 wojna światowa już dawno się zaczęła, lecz jest to wojna hybrydowa.

dasza | 2017-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2017