Siedem kamyków

Seria: Super kryminał
Wydawnictwo: Pi
detektyw, Sherman, boss, Nowy Jork, brylanty
piotrex

Pojawiające się i znikające brylanty, tajemnicza zleceniodawczyni, niejeden trup i kilku chętnych na drogocenne precjoza - to niemały kłopot, nawet dla tak doświadczonego detektywa jak Sherman. Na domiar złego, jak zwykle, kłody pod nogi rzuca mu policja, która najchętniej zapewniłaby mu darmowy wikt i opierunek w ustronnym miejscu. Do akcji wkracza też boss nowojorskiego podziemia.

źródło opisu: Wydawnictwo Pi, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Athoualia | 2019-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2019

Książka przeciętna, taki klasyczny kryminał rodem z gry Jack Orlando. Trochę literówek w tekście, poza tym szybko się czyta.

Agata | 2018-02-20

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Delikatnie ujmę to tak: nie wystarczy zżynać z Chandlera, żeby być Chandlerem. "Amerykański" pseudonim to za mało, nic więc dziwnego, że nikt już dziś nie pamięta o wypocinach Rawinisa i Taranienko. Może dałabym dwie gwiazdki, ale morderczyni jest tak oczywista od pierwszych stron, że nie dam.

Patrycja Dobrowolska | 2015-07-27
Przeczytana: 15 lipca 2012

Bardzo ciekawa książka, którą czyta się w jeden wieczór. Mogłaby być bardziej zaskakująca.

Beti | 2014-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Świetny kryminał.Wciąga niesamowicie,zakończenie zaskakujące.Polecam!!!

| 2011-05-09

Dobry kryminal na dwa wieczory :)