Walcząc z demonami nazizmu

Wydawnictwo: Logos Press, Służba Szalom
nazizm, żydzi, antysemityzm
Abigail

Historia syna nazisty. Werner Oder jest znanym międzynarodowym wykładowcą i nauczycielem Biblii. Wyciągnięta przez niego lekcja z historii inspiruje i daje ludziom nadzieję. Od trzydziestu lat jest pastorem wspólnoty Tucton Christian Centre. Czy cokolwiek dobrego może pochodzić z nazistowskiej Austrii? Z pewnością jedna osoba, Jego historia jest jedną z najbardziej niezwykłych jakie...

Historia syna nazisty.

Czy cokolwiek dobrego może pochodzić z nazistowskiej Austrii? Z pewnością jedna osoba, Jego historia jest jedną z najbardziej niezwykłych jakie kiedykolwiek słyszałem... Mówiąc krótko, jest on cudem Bożej łaski. Jakąś wyjątkową rodzinę ma Pan Bóg. Niechaj ta książka wprowadzi Was w historię jednego z Jego najniezwyklejszych synów, z którym będziemy dzielić wieczność.

Dawid Pawson - autor i międzynarodowy mówca

Życie Wernera Odera pełne było mrocznych sekretów za sprawą jego ojca Scharfuhrera SS Wilhelma Odera, który w latach 1941-1943 był szefem instruktorów w szkole Sipo-SD w Rabce. Wnikając w świat podłej konspiracji, Werner odkrył, że jego ojciec wraz ze swoimi towarzyszami ponosi winę za wymordowanie około dwóch tysięcy żydowskich mężczyzn, kobiet i dzieci. W książce tej zawarte są zdumiewające wspomnienia z życia syna nazisty i jego rodziny, na które nie miał żadnego wpływu.

Dr Robin O`Neil - były śledczy policji kryminalnej w Scotland Yardzie i honorowy pracownik naukowy Departamentu Studiów Żydowskich w University College w Londynie.

źródło opisu: służba szalom

źródło okładki: wydawnictwo Służba Szalom