Odrodzenie feniksa

Wydawnictwo: Helion
poradniki

Powstań na nowo i naucz się realizować swoje marzenia

Dariusz | 2019-01-09
Przeczytana: 06 czerwca 2014

Świetna książka w drodze do rozwoju osobistego 👍

| 2018-11-28

Nie ma takiej opcji aby przejąć kontrolę nad każdym aspektem własnego życia jak twierdzi autor. Metafora z feniksem jest fajna co nie zmienia faktu, że autor pomysłu poprzez kolejne książki buduje napięcie jakoby już w następnej pozycji - jeszcze nie napisanej - miały być udostępnione sekrety nad sekrety po których to dopiero będzie :) Na szczęście dla autora ludzie chcą czytać takie rzeczy i feniks wciąż się odradza bo gdyby nie czytelnicy, to co roznieciłoby ewentualną kupkę popiołu ? Niepisana puenta tego typu publikacji jest mniej więcej taka: "nikt wam lepiej kochani nie pomoże niż moje książki, a jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to znaczy, że jeszcze nie wie, że ma problem". Ciekawostką jest to, że inni ludzie, którzy twierdzą jak autor, że widzą energie subtelne, wyciągają inne wnioski z tego co widzą oraz sami nawzajem przeczą sobie w swoich "super wglądach".

GoGa | 2016-08-22
Przeczytana: 18 września 2016

Kolejna książka do której będę wracać :)

lukaslux | 2015-12-20

Posiadam wersję audio tej książki i całą przesłuchałem z zapartym tchem. Autor nie opisuje tu cudów, tylko pokazuję drogę, którą powinniśmy iść by coś osiągnąć. Książka ta miała istotny wpływ na mnie i bardzo często do niej wracam.

Polecam każdemu, bo naprawdę warto.

Slavemaster | 2015-04-23

Jest to najlepsza książka o samodoskonaleniu jaką czytałem. Jeżeli ktoś miałby wybrać tylko jedną taką książkę to polecam tą pozycję. Autor wyłuszczył to co najważniejsze z książek m. in. B. Tracego, R. Kyiosakiego, N. Hilla. Z pewnością jeszcze nieraz do niej powrócę.

Igor Kozłowski | 2014-11-14
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Nic ciekawego nie znalazłem w tej ksiażce.

Eusz305 | 2014-04-10

Posiadam wersji audio i polecam tego rodzaju książki w tym formacie. Bardzo praktyczne podczas jazdy samochodem lub w innych sytuacjach gdy czytanie jest uciążliwe. W audio lepiej wchodzi.

Grzeesiek | 2014-03-12

Jedna z pierwszych ksiązek o takiej tematyce jaka wpadła mi w ręce. Sporo zmieniła. Polecam

Endriu | 2013-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2013

Książka dająca do myślenia i bardzo fajnie napisana. Poprostu trzeba przeczytać :)

Marzy | 2013-09-13
Przeczytana: 08 marca 2012

Osobiscie wole "Motywacjie bez granic" lecz ta pozycjia takze jest warta swieczki. Obie ksiazki nawiazuja do siebie wiec warto przeczytac jest obydwie. Polecam!