Jak być najlepszym przyjacielem psa

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Poradnik inny niż wszystkie! Uczy budowania więzi pomiędzy psem i właścicielem w oparciu o miłość i zrozumienie. Mnisi z New Skete, inaczej niż większość szkoleniowców wręcz zalecają zabieranie psa na noc do sypialni, bowiem nic tak nie jednoczy jak sen we wspólnym pomieszczeniu. znakomita książka o tym, jak mądrze kochać psa i poprzez mądrą miłość wydobyć jego najlepsze cechy. Książka, która prop

Agnieszka | 2018-03-07
Przeczytana: 05 marca 2018

Po przeczytaniu książki stwierdziłam że nie będę najlepszym przyjacielem mojego psa, bo pozwalam żeby spał ze mną na łóżku :) Książka choć napisana przez mnichów nie porusza tematyki religii co jest bardzo pozytywne.