Jak być najlepszym przyjacielem psa

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Poradnik inny niż wszystkie! Uczy budowania więzi pomiędzy psem i właścicielem w oparciu o miłość i zrozumienie. Mnisi z New Skete, inaczej niż większość szkoleniowców wręcz zalecają zabieranie psa na noc do sypialni, bowiem nic tak nie jednoczy jak sen we wspólnym pomieszczeniu. znakomita książka o tym, jak mądrze kochać psa i poprzez mądrą miłość wydobyć jego najlepsze cechy. Książka, która prop

O książce słyszałam wiele dobrego nim ja kupiłam i nie zawiodłam się. Zawarto w niej bardzo proste, choć nie zawsze oczywiste rady jak zbudować więź od podstaw z naszym psowatym. Z psami bowiem jak z dziećmi, kiedy słuchają się nas tylko wtedy kiedy musza to wtedy kiedy nie muszą nie widza potrzeby wykonania polecenia a kto wyperswaduje posłuszeństwo psu hasającemu w najlepsze po łące kiedy ten zwyczajnie nie ma ochoty wracać ani nie widzi powodu dla którego miałby nas słuchać. Książka nauczy nas unikać podstawowych błędów w wychowaniu psa, rozumieć jego mowę ciała i nie tylko.

Książniczka | 2015-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2015