Faktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń, nr 5

Książka jest przypisana do serii/cyklu "aktor X Twoje archiwum niewyjaśnionych zjawisk i zdarzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Marshall Cavendish
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
czasopisma
Marysieńka

Każdy kolejny nr zawiera artykuły tematyczne z różnych działów. Są to: UFO, Ściśle tajne, Tajemniczy świat, Zbliżenia, Zjawiska paranormalne, Granice nauki, Parapsychologia. Łatwo więc odnaleźć interesującą nas tematykę. Na wewnętrznej okładce każdego nr znajduje się spis treści i nr strony, na której artykuł się znajduje. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki jest dział Nie do wiary, gdzie są prezentowane krótkie notki na temat różnych mniej lub bardziej prawdopodobnych zdarzeń.
Nr 5 zawiera następujące artykuły:

• Zaginione Miasto Boga Małp
  • Cienie
  • Czerwony Parasol
  • Tamte dni, tamte noce
  • Czy można umrzeć dwa razy?
  • Niedoskonali

7,32 (22 ocen i opinii)
Tamte dni, tamte noce
André Aciman

7,94 (70 ocen i opinii)
Czy można umrzeć dwa razy?
Leif GW Persson

7 (2 ocen i opinii)
Niedoskonali
Danielle L. Jensen

8,89 (9 ocen i opinii)
Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar
Paweł Cieliczko , ks. Radek Rakowski

Sarah A. Denzil

8 (6 ocen i opinii)
Marysieńka | 2012-11-09
Przeczytana: 1998 rok

Czy grozi nam nanorewolucja, czym jest nanotechnologia a w ogóle co to takiego te nanoroboty? Artykuł na ten temat otwiera nr 5 Faktora. Te mikromaszyny podobno będą w stanie diagnozować i leczyć nasze choroby a co jeszcze mozna przy ich pomocy? To znajdziecie w tekście artykułu.
Kolejny zajmuje sie problemem starym jak świat, bo przecież od dawna wykorzystywano różdżki do znajdowania wody w terenie pustynnym ale nie tylko. I u nas przecież często różdżkarze szukaja najlepszych miejsc do kopania studni.
Czy to możliwe, by kiedykolwiek udało się sfotografować UFO? W tym artykule mamy prezentacje takich, które przedstawiaja rzekomo pojazdy obcych.
Rupert Sheldrake, biolog, próbuje znaleźć klucz do zrozumienia zjawisk paranormalnych.
Kiedy w 1989r. robotnicy budowlani odkryli masowe mogiły pod ulicami Shinjuku, jednej z dzielnic Tokio na jaw wyszła długo przez władze Japonii skrywana tajemnica działalności Oddziału 731, odpowiedzialnego za eksperymenty dokonywane na więźniach obozów w...

XanaX | 2016-08-01
| 2014-01-19