Jaki to ptak?

Tłumaczenie: Barbara Floriańczyk
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Was fliegt denn da? : der Klassiker : alle Vogelarten Europas in 1700 Farbbildern
ptaki, awifauna
Marcel

Chcesz obserwować ptaki i umieć je rozpoznawać? Zacznij od tej książki! Pasjonujesz się obserwacją ptaków? Koniecznie wypróbuj ten przewodnik, najnowsze, zmienione i uaktualnione wydanie bestsellera wybieranego przez czytelników w całej środkowej Europie. W przewodniku znajdziesz: * wszystkie europejskie gatunki ptaków lęgowych, przelotnych i regularnie zalatujących, * ponad 1700 nowych,...

W przewodniku znajdziesz:
* ponad 1700 nowych, barwnych rysunków szat samców, samic, osobników młodocianych
oraz ich typowych sylwetek w locie,
* wskazanie terenowych cech diagnostycznych,
* mapki rozmieszczenia obszarów lęgowych,
* opisy cech rozpoznawczych, głosów, siedlisk, rozmieszczania oraz okresu przelotów przez Polskę
* klucz do oznaczania śpiewu i innych głosów najważniejszych środkowoeuropejskich gatunków.

źródło opisu: Multico Oficyna Wydawnicza, 2009

źródło okładki: www.multicobooks.p