Wszystkich was kocham najbardziej

Tłumaczenie: Natalia Usenko
Wydawnictwo: Egmont Polska
You're All My Favourites

Rodzina misiów składa się z mamy, taty oraz trójki pociech. Każdy misiak jest inny, mimo to rodzice kochają wszystkie równie mocno. Piękna opowieści o uczuciach, cieple i o tym, że nawet kilka osób można kochać najbardziej.

źródło opisu: Egmont, 2004

źródło okładki: www.egmont.pl

inkaa2000 | 2014-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2014

Świetna książka dla wszystkich rodziców i dzieci, które mają rodzeństwo. W prosty sposób przekonuje, że rodzice kochają jednakowo każde dziecko i nie trzeba się martwić ani być zazdrosnym.

annan | 2015-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2015

Przeczytane z synem (lat trzy i pół) któremu niedawno urodziła się siostrzyczka. Opowieść i tym, że rodzice kochają swoje dzieci tak samo (czyli najbardziej na świecie), niezależnie od tego czy są chłopcami czy dziewczynkami, czy są duże czy małe, niezależnie też od ich wyglądu. Krótki i prosty tekst, bardzo ładne obrazki. Warto przeczytać.

Na moim synku książka nie zrobiła większego wrażenia, a po przeczytaniu nie miał ochoty o niej dyskutować - za każdym razem wolał od razu przejść do czytania kolejnych książek.

| 2013-05-09
Na półkach: Przeczytane, Musimiecie

Wspaniała książka dla rodzin 4 lub 4+ ale nie tylko. Krótko, zwięźle i na temat. Warto dziecku bądź dzieciom czasami przypomnieć, że kocha się je najbardziej na calutkim świecie. Ilustracje przepiękne.

Sosnowaigielka | 2017-10-29
agula261 | 2017-05-23