Sportowa jazda samochodem

83-206-0879-1
sportowa jazda, samochód
motoryzacja
ilon86

Zasady sportowego prowadzenia samochodu. Szczegółowe omówienie pozycji kierowcy za kierownicą, ułożenia rąk na kierownicy, ustawienia nóg i ubioru kierowcy oraz sposobów kierowania, zmiany biegów, metod hamowania, przyspieszania i pokonywania zakrętów. Liczne ilustracje i opisy ćwiczeń praktycznych. Odbiorcy: początkujący zawodnicy, kierowcy o pewnym doświadczeniu pragnący podnosić swe...

Zasady sportowego prowadzenia samochodu. Szczegółowe omówienie pozycji kierowcy
za kierownicą, ułożenia rąk na kierownicy, ustawienia nóg i ubioru kierowcy
zakrętów. Liczne ilustracje i opisy ćwiczeń praktycznych.
Odbiorcy: początkujący zawodnicy, kierowcy o pewnym doświadczeniu pragnący
podnosić swe kwalifikacje.

źródło opisu: własne

źródło okładki: własne

Michał Szymani | 2016-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2016

i znowu mam ochotę pojeździć kanciakiem :)

ilon86 | 2012-11-25
Przeczytana: 2004 rok

Od kiedy przeczytałam tą książkę wiele kilometrów upłynęło na liczniku..

Może i nie opowiada o tym jak robić "bączki" na ręcznym, ale to na prawdę kawał dobrego tekstu, który uczy techniki jazdy. Poślizg, ostra jazda na zakręcie, czy najbardziej efektywne rozpędzanie auta to 'betka' po tej książce..
hmmm.. właściwie to trzeba jeszcze: trochę rozsądku, wytrwałości i maniakalnej miłości do samochodów. Reszta przyjdzie z czasem :)