Dengeki Daisy tom 10

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 10)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Organizacja, która pracowała nad odtworzeniem i wykorzystaniem "Jacka O'Frosta", została zniszczona. Zamieszany w tę sprawę Akira spotyka się z Kurosakim i sugeruje, że to jeszcze nie koniec problemów, a Teru wciąż grozi niebezpieczeństwo. Tymczasem z dziewczyną kontaktuje się osoba twierdząca, że zna sekret Kurosakiego.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

Aithusa22 | 2015-09-15
Przeczytana: 11 września 2015

"Nie uciekaj. Nie jesteś taki jak kiedyś."

To już dziesiąty tom. Początkowo myślałam, że w połowie znudzę się zarówno bohaterami, jak i tą historią. Ale gdzie tam. Wciągam się coraz bardziej i jestem pewna, że kiedyś wrócę do tych mang. Oprócz głównych bohaterów polubiłam szczególnie Riko i dyrektorka- masochistę. Zaintrygowała mnie również postać Akiry, ciekawa jestem, co też namiesza. Naprawdę zabawne jest to, że gdy już robi się poważnie autorka wprowadza jakiś śmieszny komentarz lub coś podobnego. Te tomy poprawiają mi humor, zachęcam do lektury :)

WampirkaJustynka | 2013-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Naprawdę świetna manga. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.

Wampanella | 2013-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Wreszcie coś się dzieje.Przyjemnie mi się ten tom czytało.

Z każdym tomikiem akcja zaczyna się zagęszczać. Na przemian, nie pierwszy i nie ostatni raz, płakałam i śmiałam się na głos. Czekam niecierpliwie na kolejny tomik do przeczytania ♥

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 05 września 2013

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak samolot w chmurce :)

Porshia | 2017-02-14
Na półkach: Przeczytane, Manga