Jak pomóc Twojej klasie w nauce angielskiego

Tłumaczenie: Tomasz Zymer
Wydawnictwo: Agora SA
How to help your class learn English
978-83-268-0763-3
poradniki
Michele

Claire Selby od kilkunastu lat opracowuje materiały do nauki języka angielskiego dla dzieci. Jest autorką szkolnych kursów publikowanych przez Cambridge University Press, Oxford University Press. Stworzone przez nią programy do nauki w szkole i poza nią są wykorzystywane w ponad 40 krajach. Część I W jakich sytuacjach dzieci uczą się najlepiej – przedstawia dotychczasowe metody nauczania,...

Część I W jakich sytuacjach dzieci uczą się najlepiej – przedstawia dotychczasowe metody nauczania, wyniki najnowszych badań, a także nową metodologię: Spiralny System Nauki Języka™.

Część II Planowanie i struktura – mówi o tym, jak przygotowywać lekcje,by nauczanie stało się jeszcze skuteczniejsze.

Część III zawiera praktyczne wskazówki odnoszące się do wyboru i wykorzystania materiałów lekcyjnych, w tym wszelkiego rodzaju pomocy dydaktycznych od fiszek po tablice interaktywne.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www.kulturalnysklep.pl prowadzony przez: AGORA SA

Katarzyna | 2013-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2013

Zdecydowanie jest to poradnik dla początkującego nauczyciela. Dla innych, z długoletnim stażem, jest to świetna propozycja do odświeżenia sobie pewnych zasad, informacji, przykładów ćwiczeń. Nigdy bowiem nie należny być zbyt pewnym siebie i nie należy popadać w rutynę :) Polecam świeżo upieczonym absolwentom uczelni, początkującym nauczycielom i starym "wygom" ;)

Michele | 2012-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2012

Bardzo dobre wprowadzenie w świat nauczania języków obcych przeznaczone dla początkujących nauczycieli języków obcych. Autorka dzieląc się z czytelnikiem swoim wieloletnim doświadczeniem zachowała zdrowy rozsądek pomiędzy teorią nauczania a praktycznymi, dającymi się zastosować w polskich realiach, radami.

Izu | 2015-08-16
aniaxyz | 2014-07-15