Ciekawski George na wycieczce

Cykl: Ciekawski George
Wydawnictwo: Buchmann
małpka, bajka, wycieczka
Ag2S

Kolorowa książeczka dla najmłodszych czytelników, której bohaterem jest znana z filmów animowanych mała i niesforna małpka George, która od 70 lat bawi i uczy miliony dzieci na całym swiecie. Postać stworzona przez H. A . Reya i jego żonę Margret , stała się bohaterem wielu ksiażek , a także seriali telewizyjnych i filmów, tłumaczonych na wiele języków. To właśnie na podtstawie m.in. tej...

To właśnie na podtstawie m.in. tej książeczki powstał uwielbiany przez dzieci serial "Ciekawski George" emitowany w telewizji Mini Mini.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=89007&lang=pl