Krwawy telefon

5 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Come u Coupable
83-7034-075-X
Sara Rocławska

-Halo? Danvin? -tak to ja. Z kim mam przyjemność? - niech pan odpowiada "tak" lub "nie". to ważne. - niech pan zamknie drzwi. Drzwi szklanego boksu istotnie były półotwarte. - niech pan nie traci czasu. Prosze zamknąć drzwi, mamy dla pana ważną wiadomość. - Jesteśmy właśnie w pana domu. Tuż obok pańskiej żony i chorej córeczki. Jesteśmy uzbrojeni..

źródło opisu: Wyd. Orbita, 1992

Marcin | 2017-10-02

Kiepski, nudny, kompletnie nie udany dreszczowiec. Dobrze że przynajmniej krótkie to jest. Ale i tak czas poświęcony na tą książkę lepiej poświęcić na coś innego. Książka sprawdzi się też jako prezent dla kogoś kogo nie lubimy.