Okładka książki Dlaczego Kościół katolicki ma rację

papier
Piotr
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Rewelacyjna książka stająca w obronie wiary i nauczania Kościoła katolickiego. W prosty i jasny sposób pokazuje, że Kościół ma rację, i wyjaśnia dlaczego. "Michael Coren, Brytyjczyk żydowskiego pochodzenia, świadomie i z wolnego wyboru został katolikiem. Później jednak zafascynowany ideami protestanckimi przez 10 lat funkcjonował poza Kościołem katolickim, aż w końcu powrócił do źródła Prawdy". Co...

Coren doszedł do wniosku, że "człowiek nie jest w stanie zbliżyć się do Boga o własnych siłach, ignorując Jego zbawczy plan, a zwłaszcza mękę i śmierć Pana Jezusa na krzyżu. Skoro sam Bóg wyznaczył człowiekowi jedną jedyną drogę ku sobie, to tylko i wyłącznie tą drogą można do Boga dojść, poznać Go i zjednoczyć się z Nim w prawdziwej Komunii. Taka jest Prawda i dotyczy ona każdego człowieka, niezależnie od tego, co człowiek myśli na temat" ("Miłujcie się!", nr 2-2012, s. 11 i 13).

źródło okładki: http://sklep.milujciesie.org.pl/Dlaczego-Kosciol-k...»

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica