Obiad w pół godziny

Wydawnictwo: Warta
83-225-0007-6
Katarzyna

Książeczka, którą Państwo macie przed sobą, nie jest typową książką kucharską, choć zawiera wiele kulinarnych przepisów. Większość z nich jest dobierana pod względem szybkości i łatwości przygotowania potraw, a niektóre ogólnie znane przepisy są podane w uproszczonej formie. Rezultat niemal ten sam, a roboty — o połowę mniej. Jest tu również sporo przepisów na dania i smakołyki „pracowitsze", ale takie, które można robić „na raty", lub które sporządza się z okazji jakichś świąt czy uroczystości i... które są wyjątkowo smaczne czy też nadają się do odgrzewania lub jedzenia przez kilka dni.

źródło opisu: Warta, 1980

źródło okładki: zdjęcie autorskie