Akupresura w codziennych dolegliwościach

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Czytelnik znajdzie w poradniku informacje, które pozwolą mu na wykorzystanie ogromnej siły leczniczej, którą dysponują jego palce. Uciskując określone punkty znajdujące się w powłokach ciała , można ożywić układ immunologiczny ustroju ludzkiego i poprawić stan zdrowia.Znajdujące się tu zalecenia ułatwią opanowanie metody zapobiegania chorobom i leczenia prostych dolegliwości.W książce , czytelnik zapozna się z podstawowymi pojęciami Medycyny Dalekiego Wchodu związanymi ze zdrowiem i chorobą oraz dokładne wskazówki dotyczące zasad leczenia akupresurą.

kredkaolowkowa | 2012-05-25
książek: 2090