Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w zaświaty

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-553-4
dusza, zaklinacz dusz,
hibou

Czy człowiek ma duszę? Co się z nią dzieje gdy ciało umiera? Wszyscy w ciągu życia zadają sobie takie pytania. Autorka, podobnie jak serialowa zaklinaczka dusz Melinda Gordon uważa, że dusza jest nieśmiertelna i nieustannie się doskonali. Dusze świadomie lub nie, czasami nie mogą lub nie chcą odejść. Autorka opisuje własne doświadczenie z ich przeprowadzania w zaświaty. Prze wiele lat...

Dusze świadomie lub nie, czasami nie mogą lub nie chcą odejść. Autorka opisuje własne doświadczenie z ich przeprowadzania w zaświaty. Prze wiele lat wykorzystując rytuały i modlitwy, wspólnie z Tomaszem Stefanem Gregorczykiem, znanym radiestetą, pomaga duszom przejść na Drugą Stronę, aby mogły dalej się rozwijać. Tę umiejętność uważa za dar i zaszczyt. Otacza ją wdzięczność ze strony odprowadzanych, jak i pozostających na ziemi ich bliskich, którzy od tej chwili są spokojni, że wreszcie zmarli zaznają spokoju.

Jeśli wokół Ciebie dzieją się „dziwne” rzeczy i nie potrafisz tego wyjaśnić, to prawdopodobnie ktoś Tobie bardzo bliski szuka pomocy. Może chce przekazać Ci coś ważnego, czego nie zdążył zrobić za życia. Po lekturze tej książki będziesz wiedział co robić w takiej sytuacji. Możesz też liczyć na Izabelę Janczarską, która z pokorą i zrozumieniem pomoże Tobie i bliskim. Otwórz się na wszystkie światy wokół siebie.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/zaklinacz-dusz-p-8123.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/zaklinacz-dusz-p-8123.html

awiola | 2013-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2013

"Wszyscy. Wcielamy się wielokrotnie, przechodzimy przez piekło życia od inkarnacji do inkarnacji. Najwyższa pora uwolnić cierpienie, zamienić ból istnienia w radość. Najwyższy czas opuścić trzeci wymiar."

Cyklu literatury o życiu po życiu ciąg dalszy. Tym razem chciałabym wam opowiedzieć
o doświadczeniach naszej rodzimej zaklinaczki dusz, bowiem nie tylko poza granicami naszego kraju ludzie doświadczają i czynnie uczestniczą w zjawiskach, które oficjalna nauka nie jest w stanie wytłumaczyć.

Izabela Janczarska to magister ekonomii i fizjoterapii oraz była tancerka tańca towarzyskiego. Dzięki wielu kursom nabyła umiejętności z zakresu masażu, bioterapii, radiestezji czy wróżb Tarota. Autorka pisała również artykuły dla czasopism "Energy", "Crystal" czy "Czas UFO". Oprócz pracy zawodowej jest podróżniczką, która wraz z Tomaszem Gregorczykiem badała megality i kręgi kamienne na terenie całej Polski. Tomasz Gregorczyk to nieżyjący już nauczyciel duchowy i współautor wielu artykułów...

| 2014-11-06

Książka „Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w zaświaty” jest niezwykłą lekturą, która na długo zapada w pamięć. Autorka to nie tylko podróżniczka, fizjoterapeutka, znawczyni medycyny chińskiej i radiestezji, ale również tytułowa zaklinaczka dusz. Razem z Tomaszem Stefanem Gregorczykiem pomaga odnaleźć zagubionym duszom drogę do prawdziwego domu. Brzmi nieprawdopodobnie, ale przecież już William Shakespeare pisał, że „Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło”.
Każdy z nas zastanawiał się, co dzieje się z człowiekiem po śmierci; niemal wszyscy wierzą, iż nie jest to koniec życia. Owszem, umiera ciało, lecz pozostaje nieśmiertelna dusza. Co się z nią dzieje? Na to pytanie jeszcze nikt nie udzielił pewnej odpowiedzi.
Izabela Janczarska próbuje nam jednak przybliżyć świat dusz z perspektywy osoby, która niejeden raz pomagała przedostać się im na Drugą Stronę; z perspektywy zaklinacza dusz. Pierwsza część książki to ciekawe, intrygujące opowieści o tym, jak z...

Sylwia_85 | 2014-08-26

Izabela Janczarska – znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką, ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Posiada dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na Drugą Stronę. [okładka]
Co oznacza otwarty umysł? Co oznaczają sny? Czy jest życie po życiu? Zaklinacz dusz, to książka którą czyta się jednym tchem. Jest swego rodzaju zbiorem opowiadań opartych na doświadczeniach i przeżyciach autorki.
Jak już tytuł wskazuje, książka traktuje o duszach, o ich istnieniu, ich obecności i tym, co mogą zrobić. Na pewno wielu z Was oglądało serial Zaklinaczka dusz. Sama z zapartym tchem czekałam na kolejne odcinki i wydarzenia, bo co jeszcze może się wydarzyć? Dla czytelników Zaklinacza dusz istotne może być to, że historie zawarte w książce osadzone są w polskich realiach. Byłam zachwycona, że raz byłam w Zakopanem, innym razem w Szczawnicy lub na Wyspie Wolin. To niesamowite, że Polacy też są podróżnikami i do tego posiadają niezwykłe zdolności.
Poza...

iza122 | 2012-11-18

Bardzo często słyszy się o nawiedzonych domach, o duchach, spadających rzeczach. Istoty, które się pojawiają, to zbłąkane dusze, które potrzebują pomocy.
Izabela Janczarska jest jedną z osób, które wiedzą jak pomóc tym zbłąkanym istotom i wraz z nieżyjącym już Tomaszem Stefanem Gregorczykiem nie raz przeprowadzała dusze do Zaświatów.
Izabela Janczarska jest znawczynią radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką, a przede wszystkim Zaklinaczem dusz - posiada dar porozumiewania się z duszami.
Tomasz Stefan Gregorczyk - był nauczycielem duchowym, prowadził bania miejsc mocy. Autor wielu artykułów.

Autorka w swojej książce opisuje sytuacje, w których brała udział i pomagała przejść zbłąkanym, zagubionym duszom w Zaświaty. Nie jest to łatwe zadanie, wymaga skupienia, dużej siły psychicznej. Jednak po ziemi błąka się wiele zagubionych istot. Najczęściej wg autorki pozostają osoby, które umarły śmiercią tragiczną. Bardzo często zagubieni przychodzą podczas snu...

scorpius | 2012-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2012

Kto z nas nie słyszał opowieści o duchach? Zapewne znajdzie się mało takich osób. W dzieciństwie notorycznie straszyliśmy się z kolegami i koleżankami różnymi przygodami z duchami w roli głównej, i przyznam szczerze - nadal to czasem robimy. Choć wiadomo - teraz to trochę zupełnie inny wymiar.
A jeśli ktoś ma ochotę na krótkie, lekkie opowieści o duchach i przeprawianiu ich w zaświaty, to zapraszam do lektury recenzji, jak i samej książki.

Zacznijmy jednak od samej autorki: Izabela Janczarska - znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką, ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Posiada dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na Drugą Stronę. *

Teraz już wiemy nieco o autorce. To właśnie ona serwuje nam zbiór kilkudziesięciu opowieści - niedługich, zajmujących po kilka stron, które opisują jej przygody z duchami. Nie są to bynajmniej ciężkie opowieści, przeciwnie. Mamy do czynienia z lekką lekturą, pisaną zwykłym, potocznym językiem....

hibou | 2012-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2012

Izabela Janczarska to znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką, ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Poprzez swój dar pomaga duszom przejść na Drugą Stronę.

Jedno w życiu jest pewne - wszyscy umrzemy. Lecz co czeka nas po śmierci? Czy nasza dusza od razu trafia do Nieba? A co jeżeli nie może sobie poradzić z przejściem na Drugą Stronę i błąka się na Ziemi? W takich sytuacjach ludzie tacy jak pani Izabela Janczarska starają się pomóc przeprowadzić duszę.

W "Zaklinaczu dusz" autorka opisuje swoje doświadczenia z przeprowadzania dusz. Jak się okazuje bardzo dużo z nich ma problem i wtedy "przychodzą" do autorki prosząc o pomoc. W przeprowadzaniu dusz pani Izabeli pomaga Tomasz, który jest nauczycielem duchowym i w swoim fachu ma duże doświadczenie. Mimo iż pomoc w przeprowadzaniu dusz może wydawać się łatwa to taka nie jest. Takich ludzi lubi atakować Zło i odbierać im energię czego doświadczyła Izabela Janczarska. Pan Tomasz nie raz pomógł...

Rosemarie | 2013-05-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię
Przeczytana: 04 maja 2013

Izabela Janczarska to polska autorka, która jest fizjoterapeutą i magistrem ekonomii, a oprócz tego zaklinaczką dusz. Uczestniczy w wydarzeniach, których nauka nie jest w stanie pojąć. Posiada ona bowiem dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na Drugą Stronę.

Nie jestem osobą sceptycznie nastawioną do wszelkich duchowych spraw. Wiem, że istnieją rzeczy, które ciężko udowodnić, a co za tym idzie - ciężko jest w nie uwierzyć. Wciąż są to obszary niezbadane przez człowieka. "Zaklinacz dusz" pozwolił mi więc lepiej zrozumieć tematy, które mnie fascynują, ale zarówno i przerażają. Co się dzieje z człowiekiem, gdy umrze? Ludzie potrzebują wiary, chcą bowiem wiedzieć, że czeka ich coś po śmierci.

"Gdy po drugiej stronie będziemy analizować przeżyte wcielenie, sami wyciągniemy odpowiednie wnioski i w przyszłości nie popełnimy już tego samego błędu."

Izabela Janczarska w "Zaklinaczu dusz" opisała swoje doświadczenia w przeprowadzaniu duchów. Przyznaję, że czytałam je z...

Larysa | 2013-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2013

Studio Astropsychologii to jedno z moich ulubionych wydawnictw - zawsze potrafię znaleźć tam coś dla siebie. Szeroka gama książek o różnorakiej tematyce już nie raz porwała mnie na kilka, a nawet kilkanaście godzin. Tym razem skusiłam się na książkę Izabeli Janczarskiej zatytułowanej "Zaklinacz dusz. Wprowadzenie w zaświaty". Czy dałam się tam zaprowadzić? No cóż....

Magister ekonomi, fizykoterapeuta również zaklinacz dusz. O kim mowa? O naszej autorce. Szczerze powiem podeszłam bardzo sceptycznie do jej książki. Nie miałam okazji zapoznać się z poprzednią twórczością Pani Izy więc nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Na szczęście czekała mnie nie mała niespodzianka, gdyż "Zaklinacz dusz" pochłonął mnie bez reszty, a nauki jakie z niego wyciągnęłam zapadły mi w pamięci.

Cała książka poświęcona jest zagubionym duszom. Jak się objawiają? Skąd się biorą na ziemi? Dlaczego nawiedzają i strasz? Na te pytania autorka stara nam się odpowiedzieć opowiadając swojw historię, kiedy to...

Recenzjum | 2013-01-21
Przeczytana: 12 stycznia 2013

Izabela Janczarska posiada dar porozumiewania się z duszami i pomaga im przejść na “Drugą Stronę”. W książce „Zaklinacz Dusz. Przeprowadzanie w Zaświaty” opisuje swoje dotychczasowe przeżycia związane z pracą, właśnie jako zaklinaczka dusz. Izabela wraz ze swoim znajomym - Tomaszem niejednokrotnie udzielili pomocy zagubionym duszom.

Nie są to zwykłe historie o duchach, takie jakie opowiada się, by poczuć dreszczyk. Są to historie ludzkich dusz, które z jakiegoś powodu nie opuściły naszego świata. Wiele z nich “przychodzi” do zaklinaczki i prosi ją o pomoc. Czasami Izabela Janczarska działała także na zlecenie ludzi, których nachodziły duchy. Razem z partnerem tworzyli specjalne tunele, przez które przechodziły dusze. Praca, którą wykonywali była ciężka i strasznie męcząca, jednak tak bardzo ich satysfakcjonowała, że ten cały trud, który musieli w to włożyć był bez znaczenia. Takie zdolności niestety posiadają również i wady. Przyciągają zło, które atakuje i odbiera...

Łędina | 2013-05-23