Tygrysku, czy to prawda?

Okładka książki Tygrysku, czy to prawda? Katie Byron, Wilhelm Hans
Okładka książki Tygrysku, czy to prawda?
Katie ByronWilhelm Hans Wydawnictwo: G+J literatura dziecięca
32 min.
Magdalena Koziej
bajki dla dzieci

Okładka książki Kłamstwa o miłości Katie Byron, Michael Katz
Kłamstwa o mił... Katie Byron, Michae...
Okładka książki Tygrysku, czy to prawda? Katie Byron, Wilhelm Hans
Tygrysku, czy ... Katie Byron, Wilhel...
Okładka książki Radość każdego dnia. Jak osiągnąć wewnętrzną harmonię. Katie Byron, Stephen Mitchell
Radość każdego... Katie Byron, Stephe...

#1293 - „Tygrysku, czy to prawda?” - Katie Byron, Wilhelm Hans - Wydawnictwo Aktywa
#138/2023

" - No cóż, skoro nic potrafi doprowadzić Cię do płaczu, opowiedz mi o tym więcej. To musi mieć wielką moc. "

Książka ma 32 strony. Swoją premierę miała dnia 01.04.2023 roku. Jest to pięknie wydana bajka dla dzieci - w twardej okładce.

Jedna z lekcji jakie Tygrysek wyniósł ze spotkania z Żółwiem:
" - Zawsze będę sprawdzał, czy moje złe myśli są prawdziwe, czy nie. Ale już wiem, że pewnie nigdy nie są."

Razem z Ewą uwielbiamy tą bajkę i serdecznie Wam ją polecamy. Z Tygryskiem prawda bywa zupełnie inna. <3 <3 <3

#138/2023

Jedna z lekcji jakie Tygrysek wyniósł ze...

Prosto wyłożona książeczka skierowana do najmłodszych a prezentująca esencję metody samoanalizy opracowanej przez Byron Katiie.

Kupcie tą bajkę dzieciom-dzięki niej dzieci i Wy rodzice zrozumiecie,że cierpienie przynoszą niewłaściwe myśli...gorąco polecam

tu daję link do pdf ;) ,darmowego :)

[url=file:///C:/Users/user/Downloads/Byron%20Katie%20Hans%20Wilhelm%20-%20Tygrysku,%20czy%20to%20prawda.%20Cztery%20pytania,%20dzi%C4%99ki%20kt%C3%B3rym%20znowu%20si%C4%99%20u%C5%9Bmiechniesz.pdf]file:///C:/Users/user/Downloads/Byron%20Katie%20Hans%20Wilhelm%20-%20Tygrysku,%20czy%20to%20prawda.%20Cztery%20pytania,%20dzi%C4%99ki%20kt%C3%B3rym%20znowu%20si%C4%99%20u%C5%9Bmiechniesz.pdf[/url]

tu daję link do pdf ;) ,darmowego :)

Dla dzieci 4+

Nam się podobała, choć trzeba wcześniej samemu poczytać o "The work" Katie Byron, żeby umieć wprowadzic dziecko w temat.

Temat jest ważny i potrzebny. Warto uczyć dzieci takich miękkich umiejętności. My do tej lektury będziemy na pewno często wracać.

Fajnie, że pojawiają się tez takie pozycje! (ksiązkę kupiłam na wyprzedazy za 3 zł ! ;-)

Tu znalazłam tez recenzję z obrazkami:

Dla dzieci 4+

Tu znalazłam tez...

O tym, że uczucia można zakwestionować, stawiając odpowiednie pytania, czyli metoda Katie Byron w akcji. Mi się podobało, choć wiele bliższe od metody Katie jest mi Porozumienie bez Przemocy. Tak czy siak polecam.

Doceniam koncept - wartościowa głęboka (chociaż prosta!) lektura dla dziecka. Nauczanie Byron Katie jest w stanie zrozumieć dziecko, więc aż się prosiło o taką dziecięcą wersję. Aczkolwiek... mimo ładnych ilustracji to tylko jedna krótka historyjka. W dodatku po lekturze miałem poczucie niedosytu. Już nie pamiętam dlaczego, ale odniosłem wrażenie, że sam bym taki koncept zrealizował lepiej. Może kilka krótkich historyjek lepiej ilustrowałoby Pracę (The Work) Byron Katie?

• Dla dzieci
  • Dla Dzieci
  • Rozwój
  • Przeczytałam z Emilką w 2012
  • Posiadam - przeczytane
  • Nuka

Dodaj cytat z książki Tygrysku, czy to prawda?