Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem!

Tłumaczenie: Anna Boniszewska
Wydawnictwo: G+J
motywacja, szczęście
Anita

Miłość, seks i związki; zdrowie, choroba i śmierć; rodzice i dzieci, praca i pieniądze oraz samourzeczywistnienie – z tymi kwestiami zmierzyć musi się każdy. Rozwiąż swoje problemy za pomocą rewolucyjnego procesu uzdrowienia psychicznego i duchowego, zwanego PRACĄ. Poznaj głęboką, radosną, i autentyczną mądrość Byron Katie! Nowatorka w dziedzinie duchowości na nowe tysiąclecie....

Nowatorka w dziedzinie duchowości na nowe tysiąclecie. Charyzmatyczna Katie występuje w roli mistycznego przewodnika, mądrego terapeuty i doświadczonego rodzica.

źródło opisu: G + J RBA, 2013

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

BliskaNieznajoma | 2016-05-03
Przeczytana: marzec 2016

Bardzo interesująca Książka ,która dzięki Pracy daje chęć do życia na dłuższy czas.

Recenzjum | 2013-01-03
Przeczytana: 27 grudnia 2012

„Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem!” to poradnik autorstwa Byron Katie. Twórczyni rewolucyjnej metody uzdrawiania psychicznego i duchowego. Od 1986 roku podczas darmowych , publicznych spotkań tysiące ludzi zapoznało się z tym niecodzienny sposobem na rozwiązanie problemów.

PRACA (z ang. THE WORK) pomaga w zmaganiach z codziennymi sprawami takimi jak miłość, związek, seks, zdrowie, praca, rodzina i z tymi trudniejszymi jak choroba czy śmierć. Metoda ta ma na celu skuteczne rozpoznawanie i kwestionowanie myśli wywołujących stres, a co za tym idzie, cierpienie.

Ta książka jest tylko uzupełnieniem tego systemu, zawarte w niej zostały cytaty, przypominające o mądrości tej metody. W pięciu rozdziałach zaprezentowane zostały myśli i anegdotki z życia autorki. Przypomina to trochę małą biblię PRACY. Dodatkowo, w kilkustronicowym wstępie zostało krótko opisane czym jest PRACA oraz podstawowe zasady dotyczące jej stosowania.

Niestety mnie ta metoda nie przekonała. Prawa, którymi...

patrycja0530 | 2013-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2013

Rewelacyjny poradnik, ukazujący w jak łatwy sposób można uzyskać szczęście oraz spokój wewnętrzny, jak w czterech krokach (pytaniach) można pozbyć się każdego problemu.

Karola | 2013-08-23

Piękne porady dotyczące tego jak żyć i radzić sobie ze sobą oraz w relacjach z rodzicami, partnerami, dziećmi, z pracą, pieniedzmi zdrowiem i chorobą, miłością

szarek | 2013-06-26

Książka przeznaczona tylko dla osób zaznajomionych z "Pracą". Dla pozostałych może być nudna i teoretyzująca. Odczuwam tę pozycję jako marketingowy rzut na rynek książek lecz nie wnoszącą znaczenie w wcześniejszej tematyki autorki.

Mariusz | 2017-12-17
Przeczytana: 2014 rok