Safari. Polowania w Afryce Wschodniej i Południowej.

Wydawnictwo: Safari Poland
safari,
poradniki
Anita

Odbiorcy tej książki to przede wszystkim myśliwi. Dla wybierających się na pierwsze w życiu safari będzie ona będzie kompendium wszelkiej wiedzy, jaką trzeba mieć, aby wyjazd się udał. Dla bywalców stanie się okazją do pogłębiania wiadomości o odkryciach zupełnie nieznanych aspektów afrykańskich polowań. Dla myśliwych, którzy do Afryki pojechać nie mogą, niechaj będzie opowieścią o najwspanialszych polowaniach, jakie są na świecie.

źródło opisu: emik.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!