Moje hobby chomik

Wydawnictwo: Delta W-Z
chomik, poradnik
hobby
Galahad

Jeśli lubisz chomika i zastanawiasz się, czy chciałbyś mieć go jako zwierzątko domowe, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Tu znajdziesz ważne informacje, wiele wspaniałych zdjęć i wesołe rysunki Twojego ulubieńca. Aby książka stała się całkowicie Twoją, możesz do niej wkleić fotografię, namalować obrazek, odpowiedzieć na pytania testu, prowadzić obserwacje itd. Oprócz tego dowiesz się: czy chomik jest właściwym zwierzęciem domowym dla Ciebie, na co musisz zwrócić uwagę przy kupnie, jak najlepiej pielęgnować Twojego chomika, jak nauczyć Twojego chomika porozumiewania się, jak chomik chciałby się bawić, jak przebiega życie chomika.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!