Samotna mama i sex. Jak się umawiać, przyjaźnić, budować związki.

Tłumaczenie: Magdalena Budzińska
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
Sex and the single mom
978-83-7554-027-7
poradniki

Dobra wiadomość dla samotnych matek. Wasze życie seksualne i uczuciowe nie musi być już zamkniętym rozdziałem! Sharon McKenna w swoim przystępnym i pełnym humoru przewodniku, wprowadza samotne mamy na nowo w świat randek i erotycznych uniesień. Pomaga odkryć i zrozumieć nowe potrzeby kobiety oraz udziela wielu praktycznych rad, jak między przewijaniem, zakupami, biurem i wywiadówką znaleźć czas i energię, by na nowo zbudować życie uczuciowe. Ale to nie tylko instrukcja, gdzie znaleźć i jak szukać odpowiedniego partnera. Ta książka pomaga radykalnie zmienić spojrzenie na samotne macierzyństwo, uczy jak radzić sobie z kompleksami i trudnościami. Pozwala niedocenianej i przytłoczonej obowiązkami mamie odkryć na nowo wszystkie uroki kobiecości wzbogacone o mądrość macierzyństwa i doświadczenie życiowe.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!