Satysfakcja - Historia zespołu The Rolling Stones

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
83-218-0851-4
muzyka, rolling stones, biografia, rock
Pawlick

Historia zespołu The Rolling Stones od początku jego istnienia do późnych lat 80. Napisana ciekawym językiem, zabiera czytelników w podróż do poznania jednej z najważniejszej grup rockowych wszechczasów.

Roman Dłużniewski | 2016-11-30

Autor musiał być wielkim fanem Stonesów. Ja do wielkich fanów nie należę i książka nie przyniosła mi spodziewanej Satisfaction.

Martyna Urbaniak | 2013-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2013

Szkoda, że cała książka nie jest napisana tak ciekawie jak jej pierwsza połowa i posłowie (nie pomijajcie go, warto!) - byłabym wtedy skłonna dać jej nawet do dziewięciu gwiazdek i miejsce w "ulubionych". Chwilami nie podobała mi się stronniczość autora, kiedy oceniał inne zespoły, w końcu jest to książka o Stonesach. Z drugiej strony jest napisana niesamowicie interesująca, pełna zabawnych i pikantnych anegdot - po prostu bezkompromisowo. I za to ją sobie cenię.

daltonista | 2013-12-08

Zawsze wolałem słuchać muzyki niż o niej, czy o jej wykonawcach czytać. The Rolling Stones, to mój rockowy numer jeden dlatego też zrobiłem wyjątek. Co prawda miałem dziewiętnaście lat czytając książkę Wyszogrodzkiego, ale do dziś pamiętam, że facet, który tak jak ja, uwielbia ich muzykę nie był bezkrytyczny w stosunku do muzyków. Książka jest ciekawa, łatwa w odbiorze i czyta się jak powieść. Mam wrażenie, że z chęcią przeczytałbym ja nawet nie będąc fanem zespołu. W wolnej chwili zapewne sięgnę po nowe, uzupełnione wydanie.

arya | 2017-06-18
asia_las | 2017-03-05